Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Co wyróżnia firmę Stern Weber Polska na rynku dostawców urządzeń dla weterynarii?

Firma Stern Weber Polska wraz z początkiem 2024 roku ogłosiła swoją ofertę dla lekarzy weterynarii – jest to uznana marka posiadająca 30 lat doświadczenia jako dystrybutor wyrobów medycznych medycznych i lider branży urządzeń stomatologicznych. Kluczowym elementem oferty są urządzenia radiologiczne w postaci tomografów, aparatów punktowych czy radiografii cyfrowej. Portfolio uzupełniają również mobilne unity stomatologiczne, autoklawy czy skalery piezoelektryczne i oświetlenie. Firma chce być postrzegana jako marka rzetelna i w pełni wywiązująca się z zobowiązań złożonych klientom, dostarczająca najwyższej jakości sprzęt dla weterynarii.

Poznaj Stern Weber Polska – sprawdzonego dostawcę na rynku wyrobów medycznych z ofertą dla weterynarii

Stern Weber Polska już od ponad 30 lat zajmuje się sprzedażą unitów dentystycznych, a także tomografów i urządzeń radiologicznych, autoklawów oraz wszelkich elementów wyposażenia gabinetów stomatologicznych stając się niekwestionowanym liderem rynku. Firmę tworzy ponad 150 autoryzowanych serwisantów w całej Polsce oraz zespół kilkudziesięciu ekspertów, którzy służą doradztwem nie tylko w obszarze doboru sprzętu czy jego konserwacji, ale również finansowania inwestycji, projektów gabinetów oraz testów specjalistycznych aparatów RTG. Opierając się na swoim bogatym doświadczeniu w obszarze wyrobów medycznych, kolejnym krokiem w rozwoju firmy jest poszerzenie swojej oferty dla lekarzy weterynarii.

Kluczowym elementem oferty Stern Weber Polska dla weterynarii jest radiologia – najwyższej jakości tomografy, aparaty punktowe czy radiografia cyfrowa. Firma może pochwalić się zezwoleniem wydanym przez Polską Agencję Atomistyki (PAA) o numerze D-23584, umożliwiającym montaż i uruchomienie proponowanych urządzeń radiologicznych. Współpraca z firmą Stern Weber Polska to nie tylko dostęp do najnowszych technologii radiologicznych, ale także gwarancja kompleksowego wsparcia i profesjonalnej pomocy na każdym etapie współpracy dla każdego lekarza weterynarii planującego zakup wyposażenia do swojego gabinetu.

Co wyróżnia firmę Stern Weber Polska na rynku dostawców urządzeń dla weterynarii?

Firma chce być postrzegana jako marka rzetelna i w pełni wywiązująca się z zobowiązań złożonych klientom, dostarczająca najwyższej jakości sprzęt dla weterynarii. Stern Weber Polska na pewno może wyróżnić się opieką serwisową i kompleksową obsługą obejmującą nie tylko wsparcie handlowe, ale również kompetencje z obszaru radiologii czy oferując klientom program finansowania.

  • Kompetencje radiologiczne – Stern Weber Polska posiada zgodę Polskiej Agencji Atomistyki (PAA) numer D-23584 na montaż i uruchomienie oferowanych urządzeń radiologicznych. Ponadto firma oferuje wsparcie i ewentualną pomoc w przygotowaniu zgodnej z prawem pracowni RTG dla weterynarii.
  • Partnerstwo Cefla – wiosną 2020 roku Stern Weber Polska mógł z radością ogłosić swoje dołączenie do silnego zespołu włoskiej grupy Cefla. Dzięki tak silnej grupie możliwa jest ciągła współpraca ekspertów polegająca na łączeniu doświadczeń z dziedziny nauki czy technologii, ale również projektowania, certyfikacji i całego procesu dystrybucji. Prowadzi to do uzyskania najwyższej jakości oraz obniżenia kosztów produkcji przy stale poszerzającej się ofercie urządzeń.
  • Ponad 30 lat doświadczenia – bazując na ponad 30 lat doświadczenia w obszarze wyrobów medycznych i pozycji lidera w stomatologii, Stern Weber Polska jest gwarantem solidności i ciągłości pracy, stwarzając poczucie bezpieczeństwa dla każdego klienta.
  • Najwyższa jakość urządzeń – w ofercie Stern Weber Polska można znaleźć urządzenia cechujące się wysoką jakością wykonania, dostarczane przez włoską fabrykę Cefla, jak również szereg innych uznanych na rynku wyrobów medycznych producentów.
  • Program finansowania – Stern Weber Kredyt to działająca już od kilkunastu lat oferta pożyczek medycznych i dodatkowego finansowania, ułatwiająca zakupy inwestycyjne urządzeń do gabinetów. Propozycje i warianty przygotowane przez Stern Weber Kredyt tworzą prawdopodobnie najlepszą na rynku ofertę finansowania.
  • Sieć serwisantów w całej Polsce – wszelkie problemy z działaniem urządzeń mogą powodować przestoje w pracy lekarza weterynarii – a finalnie konieczność odwoływania wizyt czy straty wizerunkowe. Firma Stern Weber Polska służy nie tylko wsparciem zdalnym, ale również współpracuje z ponad 150 autoryzowanymi serwisantami w całej Polsce, którzy są gotowi do udzielenia rzetelnego i szybkiego wsparcia w każdej sytuacji.
  • Magazyn części zamiennych – Stern Weber Polska zwraca uwagę na kluczową rolę magazynu, gdzie zgromadzone są części zamienne do wszystkich oferowanych urządzeń. W przeciwieństwie do wielu innych firm na rynku, Stern Weber Polska może pochwalić się natychmiastową dostępnością praktycznie każdej z części niezbędnej do naprawy i konserwacji poszczególnych urządzeń.
  • Zespół specjalistów – kadrę Stern Weber Polska tworzy ponad 70 ekspertów w obszarze serwisu, administracji, logistyki, finansów czy doradztwa sprzętowego. Kluczowa okazuje się również pomoc w momencie montażu urządzeń wraz z przedstawieniem kompleksowych instrukcji i szkoleniem. Zespół Stern Weber Polska służy również wsparciem technicznym zarówno w formie bezpośredniej jak i zdalnej, dzięki czemu firma może pochwalić się natychmiastowym czasem reakcji w przypadku jakiejkolwiek potrzeby.
  • Ekspozycja – w siedzibie Stern Weber Polska dostępna jest jedna z największych w Europie stałych ekspozycji unitów oraz urządzeń radiologicznych. Ekspozycja Stern Weber Polska dostępna jest dla wszystkich osób, chcących sprawdzić w warunkach zbliżonych do pracy w gabinecie urządzenia z portfolio firmy. Ekspozycja dostępna jest w siedzibie Stern Weber Polska przy ulicy Kosmatki 26 w Warszawie.

Oferta Stern Weber Polska dla lekarzy weterynarii

Kluczowe miejsce w ofercie prezentowanej przez Stern Weber Polska dla weterynarii stanowią urządzenia radiologiczne – tomografy legendarnej marki NewTom będącej prekursorem w dziedzinie tomografii wolumentrycznej. Ofertę radiologiczną uzupełniają aparaty punktowe oraz radiografia cyfrowa. Lekarze weterynarii mogą wybierać również spośród unitów Stern Weber – szacuje się, że co drugi użytkowany unit w gabinetach stomatologicznych w Polsce sygnowany jest właśnie tą marką.

W ofercie przygotowanej przez Stern Weber Polska dla lekarzy weterynarii można znaleźć także lupy marki Carl Zeiss, autoklawy Mocom i Stern Weber, oświetlenie polskiej marki LAKO czy kompresory Ekom. Stern Weber Polska przy okazji prezentowania oferty skierowanej dla weterynarii mocno podkreśla możliwość skorzystania z oferty finansowania przygotowanej przez Stern Weber Kredyt.

https://sternweber.pl/weterynaria/

Materiał sponsorowany

Nasi klienci