Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Czeskie wózki inwalidzkie dla niepełnosprawnych psów otrzymały prestiżową nagrodę Red Dot Design 2021!

Praga, 7 kwietnia 2021 – Startup AnyoneGo zdobył prestiżową nagrodę Red Dot Product Design Award za swoje wózki inwalidzkie dla niepełnosprawnych psów! Te urządzenia do poruszania się dla niepełnosprawnych zwierząt są pierwszym produktem tego rodzaju na świecie, który otrzymał tę renomowaną nagrodę.

Najnowszy iPad, robotyczna proteza z USA, elektryczny skuter z Japonii czy innowacyjne materiały z Niemiec. Wśród tych i wielu innych produktów nagrodzonych prestiżową nagrodą Red Dot Design jest obecnie czeski wózek inwalidzki dla niepełnosprawnych psów AnyoneGo!

Międzynarodowe jury wyróżniło wózek wykonany na miarę na drukarce 3D w konkursie poświęconym designowi produktów.

„W mojej długiej karierze projektanta miałem wiele doświadczeń i sukcesów, ale Red Dot Design Award jest moją pierwszą nagrodą takiej rangi. Bardzo się cieszę, że udało nam się odnieść sukces w tym prestiżowym konkursie, który kładzie nacisk na połączenie funkcjonalności i wyglądu” – mówi główny projektant AnyoneGo, Jan Jiránek.

Innowacyjne pomoce ruchowe AnyoneGo dla zwierząt odniosły sukces nie tylko w Czechach, ale także za granicą – psy w wózkach AnyoneGo można zobaczyć na ulicach Francji, Niemiec, Włoch i innych krajów. Nagroda Red Dot jest kolejnym potwierdzeniem jakości i najwyższej klasy innowacyjnego designu, który doceniają rodziny z niepełnosprawnymi pieskami.

„To dla nas wielki sukces i kolejny dowód na to, że robimy to dobrze. Zdecydowanie nie poprzestajemy na wózku inwalidzkim dla zwierząt, w jednym z następnych konkursów planujemy zaprezentować także nasz nowy wózek inwalidzki dla ludzi” – mówi dyrektor generalny AnyoneGo Martin Schenk.

Każdy wózek jest produkowany na miarę dla psa w czterech podstawowych rozmiarach i pięciu możliwych kolorach. Dzięki innowacyjnym cechom konstrukcyjnym, wózek można łatwo regulować dla zapewnienia maksymalnego komfortu użytkownika. Oprócz wózków inwalidzkich dla niepełnosprawnych zwierząt, AnyoneGo oferuje również psie ortezki na przednie nadgarstki oraz ślizgacze (Drag Bag).

———————————————–

O firmie AnyoneGo:

Czeski startup AnyoneGo powstał w 2016 roku, specjalizuje się w rozwoju wyrobów medycznych dla niepełnosprawnych. Wykorzystuje najnowsze technologie, które zapewniają niezawodną oraz przystępną cenowo produkcję wyrobów medycznych dostosowanych do potrzeb poszczególnych klientów. Firma AnyoneGo tworzą dwie dywizje, które zajmują się rozwojem wyrobów dla niepełnosprawnych osób i zwierząt. Inne informacje udostępniono na stronie internetowej www.anyonego.com.

Nasi klienci