Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

DOG CHOW DISC CUP 2014 – zawody latających psów już za nami!

sliderW ostatni weekend sierpnia finałowymi rozgrywkami w Warszawie zakończył się dziewiąty sezon zawodów DOG CHOW DISC CUP, których sponsorem jest producent marki DOG CHOW. Jak co roku, latające psy odwiedziły również Wrocław, Poznań i Sopot, dostarczając niesamowitych wrażeń i sportowych emocji wszystkim miłośnikom dogfrisbee. 

DOG CHOW DISC CUP to seria zawodów dogfrisbee, dzięki której już od 9 lat możemy podziwiać niesamowicie widowiskowe, podniebne ewolucje w wykonaniu psów. Atrakcyjna formuła tej aktywności, opierająca się na współpracy psa i człowieka sprawia, że obie strony traktują ją jako wyśmienitą zabawę i doskonały sposób na wspólne spędzanie czasu. To dlatego zawody latających psów z roku na rok przyciągają tłumy zawodników oraz wiernych kibiców i entuzjastów psich sportów.

Tegoroczna edycja rozpoczęła się w pierwszy weekend czerwca we Wrocławiu, kolejne eliminacje półfinałowe odbyły się w Poznaniu i Sopocie. Podczas imprez rozegrane zostały konkurencje dystansowe – Toss & Fetch, widowiskowe zmagania Freestyle i emocjonujące skoki psów do basenu z wodą – Dog Diving. Nie zabrakło również uwielbianych przez wszystkich gości pokazów zaganiania kaczek, Obedience czy też Agility. Widzowie, w przerwach od kibicowania, mogli skorzystać z porad specjalistów DOG CHOW z dziedziny żywienia i zachowania zwierząt.

Tradycyjnie, zwieńczenie IX serii DOG CHOW DISC CUP odbyło się w ostatni weekend sierpnia na terenie warszawskiego parku Pole Mokotowskie. W stolicy zaprezentowali się zwycięzcy wrocławskich, poznańskich i sopockich zawodów eliminacyjnych. Rozgrywki przyciągnęły tłumy widzów i miłośników psich sportów, a jury wybrało dziewiątego w historii zwycięzcę Pucharu DOG CHOW.

Już teraz, w imieniu organizatorów, serdecznie zapraszamy na jubileuszową, dziesiątą edycję zawodów DOG CHOW DISC CUP w 2015 r.! Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie www.purina-dogchow.pl w zakładce „Latające Psy”.

 

Nasi klienci