Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Egzotyka w Gabinecie Praktyka 2018 po raz trzeci

17-18 listopada w Warszawie odbyła się III Konferencja weterynaryjna “Egzotyka w Gabinecie Praktyka”. Konferencja została zorganizowana przez Pet Biznes, a jej oficjalnym patronem była Warszawska Izba Lekarsko – Weterynaryjna. Spotkanie uświetnili swoimi wystąpieniami wybitni specjaliści z kraju i z zagranicy.

Byli to:

Dr Charly Pignon, który zaprezentował wykłady na temat: gastroenterologii i onkologii fretek, dermatologii królików oraz wykorzystania laseroterapii u zwierząt egzotycznych.

Prof. dr hab. Maria Elisabeth Krautwald-Junghanns, która poprowadziła wykłady na temat: chorób układu oddechowego u ptaków, diagnostyka obrazowa u ptaków oraz niezakaźnych chorób skóry i układu rozrodczego u ptaków.

Dr n. wet. Anna Łojszczyk – Szczepaniak, która zapoznała uczestników krok po kroku z diagnostyką obrazową gadów.

Lek. wet. Katarzyna Kraszewska omówiła zagadnienia związane z kardiologią małych ssaków na przykładzie wybranych przypadków klinicznych.

Dr n. wet. Klaudiusz Szczepaniak, który wprowadził słuchaczy w meandry pasożytniczych chorób wątroby i dróg żółciowych u gadów.

Dr n. wet. Jerzy Ziętek, który poprowadził pasjonujący wykład na temat CRD u szczurów

Oprócz możliwości podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych, wszyscy obecni mogli zapoznać się z najnowszą ofertą partnerów konferencji, firm: Laboklin, Medikon.

 

 

 

Źródło i zdjęcia: PetBiznes

Nasi klienci