Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Gwiazdor disco polo chciałby przygarnąć pieska ze schroniska

Tomasz Niecik  jest jedną z najbardziej znanych gwiazd disco polo w Polsce. Fani kochają go nie tylko za przebojowość i wylansowanie takich hitów jak „Cztery osiemnastki”  czy „Czekam tu na ciebie”. Wielu docenia jego szczerość, autentyczność i miłość do zwierząt. Zdecydował się wziąć udział w programie „SuperPies”, ponieważ rozważa adopcję porzuconego kundelka.

Tomasz Niecik jest wielkim miłośnikiem zwierząt. Opiekuje się psem, hoduje gołębie, a do jednego ze swoich teledysków zatrudnił nawet wielbłąda. Miłość do gołębi zaszczepił w nim dziadek. Piosenkarz własną hodowlę założył 15 lat temu i teraz może pochwalić się kilkoma czempionami. Jednym z jego największych marzeń jest wyhodowanie własnej rasy tych pięknych ptaków.

Gwiazda disco polo jest ojcem 6-letniego Dawida i rocznej Natalii. Podobnie jak on sam, jego dzieci wychowywane są w atmosferze miłości do zwierząt. Od wielu lat rodzinie Niecików towarzyszy mały pies, york Szajen. Teraz zastanawiają się nad powiększeniem rodziny o kolejnego czworonoga, którego piosenkarz chciałby przygarnąć ze schroniska. Dla państwa Niecików bardzo ważne jest to, żeby ich dzieci wychowywały się z psami. Dzięki nim pociechy uczą się miłości, troski, empatii a także rozwijają wyobraźnię. Poza tym, dwa psy w domu, to byłoby dwa razy więcej radości! Psy mogłyby bawić się razem i nie czuć się osamotnione, gdy nikogo nie ma w domu. Psy są wiernymi przyjaciółmi człowieka. Ich towarzystwo i bezinteresowna miłość są, moim zdaniem, bezcenne. Przebywanie w ich towarzystwie wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie i psychikę. No i sprawia, że jesteśmy weselsi! – twierdzi Tomasz Niecik.

Emitowany na antenie Telewizji Polsat program „SuperPies” jest jednym z elementów kampanii edukacyjnej „Podaruj psu supermoc”, przygotowanej przez markę Pedigree® przy współpracy ekspertów ds. żywienia zwierząt oraz lekarzy weterynarii. Celem kampanii jest zwrócenie uwagi  osób, które chciałby zaopiekować się psem, na to, czym jest świadoma i odpowiedzialna adopcja. Kampania ma także edukować opiekunów na temat podstawowych potrzeb psów oraz tego, jak się nimi zajmować, by były zdrowe i szczęśliwe.

Aby w pełni i odpowiedzialnie troszczyć się o dobrostan czworonoga, należy zadbać o spełnienie jego pięciu potrzeb, do których zaliczają się: właściwe odżywianie, zdrowie, aktywność fizyczna, stymulacja intelektualna i poczucie bezpieczeństwa. Co więcej, każda z nich jest związana z „pięcioma wolnościami” zawartymi w Kodeksie Dobrostanu Zwierząt, który został opracowany przez angielskich specjalistów z Rady Dobrostanu Zwierząt (Farm Animals Welfare Council). Wiedza na temat odpowiedzialnej opieki nad psem, dbania o jego dobrostan, zdrowie, sposób odżywania jest coraz bardziej powszechna. Ciągle jednak wiele osób nie ma świadomości, że nie tylko pełna miska i spacery stanowią o szczęściu pupila.

W programie „SuperPies”, oprócz Tomasza Niecika, udział biorą: Marcin Mroczek, Darek Kuźniak, Dorota Deląg, Rafał Mroczek, Agnieszka Włodarczyk oraz Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Z życia wzięte historie psów i ich opiekunów można śledzić w Telewizji Polsat w programie „SuperPies” w każdą sobotę o godz. 17:45. Jednym ze sponsorów programu jest marka Pedigree®.

Nasi klienci