Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Ireneusz Balicki z nominacją profesorską

Balicki

Fot. Klub Owczarka Podhalańskiego

30 czerwca w Belwederze prezydent Bronisław Komorowski wręczył nominacje profesorskie pracownikom nauki, sztuki i nauczycielom akademickim. Wśród nominowanych znalazł się profesor Ireneusz Balicki z Katedry i Kliniki Chirurgii Zwierząt Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Profesor Balicki tytuł doktora nauk weterynaryjnych uzyskał w 1994 roku, habilitował się 11 lat później monografią „Badania nad rozpoznawaniem i leczeniem przewlekłego powierzchownego zapalenia rogówki u psów”. W swojej pracy zajmuje się anestezjologią, okulistyką i chirurgią. Jest członkiem m.in. Polskiego Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych, European Society of Veterinary Ophtalmology i Przewodniczącym Sekcji Okulistycznej Komisji ds. Badania i Certyfikacji Wad Wrodzonych Zwierząt PSLWMZ.

Nasi klienci