Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Już rok z Wami! – konkursy „Weterynarii” na Facebooku

Miesięcznik „Weterynaria” już od roku istnieje na rynku czasopism branży weterynaryjnej. W tym czasie udało nam się zdobyć rzeszę zaufanych czytelników i prenumeratorów, odbyć mnóstwo ciekawych podróży, napisać dziesiątki artykułów i wykonać wiele relacji.

Z okazji pierwszych urodzin przygotowaliśmy dla naszych czytelników i fanów serię konkursów. Początek już 10 października! Do wygrania m.in. książki, preparaty weterynaryjne oraz prenumeraty naszego miesięcznika. Zwycięzców będzie wielu, każdy znajdzie coś dla siebie.

Pierwszy konkurs już wystartował. Jego zasady poniżej. Kolejny zostanie ogłoszony już w najbliższy wtorek – 14 października. Tego samego dnia ogłosimy także Konkurs Jubileuszowy. Szczegóły wkrótce!

Konkurs książkowy

Do wygrania 3 egzemplarze „Atlasu cytologii psów i kotów” Rafała Sapierzyńskiego od Wydawnictwa Galaktyka. Aby wziąć udział w konkursie, należy do 13 października do godziny 12:00 na adres konkurs@weterynarianews.pl przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe:

Pod jakim mikroskopem bada się próbki do badania cytologicznego?

Do odpowiedzi prosimy dołączyć pełne imię i nazwisko oraz numer telefonu. Wśród poprawnych odpowiedzi rozlosujemy trójkę zwycięzców. Regulamin Konkursu dostępny TUTAJ.

 

Atlas cytologii

 

Nasi klienci