Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Konkurs Acana Polska wystartował

Tym razem do wygrania zestaw karmy dla psów marki Orijen od dystrybutora tej marki, firmy Acana Polska: karma i przysmaki (170 g + 56,7 g) ORIJEN Adult Dog, pełne świeżego mięsa, mnóstwa składników odżywczych, o wspaniałym smaku indyka i kurczaka z chowu bezklatkowego, śledzia poławianego w naturalnym środowisku i świeżych jaj ściółkowych.

karmy-fd-juz-w-sprzedazy-1024x452

Aby wygrać zestaw, należy do 23 października 2014 roku, do godziny 12:00, na adres konkurs@weterynarianews.pl przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe:

Z jakiego kraju pochodzi marka Orijen?

W mailu prosimy zawrzeć pełne imię i nazwisko oraz numer telefonu. Laureata wylosujemy spośród wszystkich poprawnych odpowiedzi. Zatem – nie czekajcie i piszcie! Rozstrzygnięcie konkursu w czwartkowe popołudnie!

Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.

Nasi klienci