Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Lekarz weterynarii do Przychodni weterynaryjnej AmiVet Przychodnia Weterynaryjna w Mińsku Mazowieckim

Poszukuje do współpracy lekarza weterynarii do Przychodni weterynaryjnej AmiVet Przychodnia Weterynaryjna w Mińsku Mazowieckim ( Ok 35 km od Warszawy ). W przychodni zajmujemy się leczeniem zwierząt towarzyszących. Przychodnia wyposażona w nowoczesny sprzęt diagnostyczny ( laboratorium , rtg, usg, endoskop, ) aparat do znieczulenia wziewnego. Praca w systemie zmianowym z dyżurami w weekendy ( możliwość pracy na 1/4 _1/2 etatu lub cały etat lub umowa zlecenie , współpraca z lekarzem na działalności gosp. ) Od lekarza wymagane co najmniej dwuletnie dośw . na samodzielnym stanowisku, mile widziane wykonywanie samodzielnie podstawowych zabiegów chirurgicznych , umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie w prace , uprzejmość, życzliwość w stosunku do klientów . Wynagrodzenie w zależności od umiejętności . Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane. CV proszę o przesyłanie na adres : septyma7.am@gmail.com, lub kontakt tel. 502773338.

Nasi klienci