Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Marka ADVANTIX® sponsorem zawodów „Latające Psy”

Marka ADVANTIX® została partnerem tegorocznych zawodów „Latające Psy”. To seria imprez, na których psi sportowcy zaprezentują niesamowite, nierzadko akrobatyczne umiejętności. Pretekstem spotkań jest frisbee – plastikowy dysk. Zabawa z jego wykorzystaniem to element fascynujących konkurencji sportowych i rekreacyjnych – „dogfrisbee”. Efektowne pokazy można będzie obserwować 12 i 13 maja w Poznaniu, 2 i 3 czerwca we Wrocławiu, 21 i 22 lipca w Gdyni, 1 i 2 września w Warszawie.

 

Marka ADVANTIX®: krople przeciwko kleszczom, pchłom i komarom dla psów – podobnie, jak w roku ubiegłym – została sponsorem pełnego cyklu wydarzeń. W ramach współpracy, każdą z edycji zawodów odwiedzi mobilne stanowisko firmy Bayer, która zaprasza wszystkich na bezpłatne porady lekarzy weterynarii i ekspertów w zakresie zachowania zwierząt. Przygotowano również pokazy udzielania psom pierwszej pomocy. Odwiedzając stanowisko markiADVANTIX® będzie można także uzyskać informacje o sposobach ochrony psów przed kleszczami, pchłami i komarami.

 

Dogfrisbee jest jedną z najpopularniejszych dyscyplin kynologicznych na świecie, mającą rzesze miłośników również w Polsce. Polega na aportowaniu przez psa lecącego dysku oraz wykonywaniu przez czworonoga różnych powietrznych ewolucji. Widowiskowe zawody bazują na umiejętnościach, wymagających współpracy człowieka z psem.

 

O tytuł mistrza dogfrisbee będą walczyć czworonogi z całej Polski i zagranicy. Zawodnicy wystartują w konkurencjach dystansowych ThrowNGo, polegających na aportowaniu przez psa lecącego dysku, Freestyle – najbardziej widowiskowej formy dogfrisbee, a także dyscyplinie Frizgility – czyli połączeniu frisbee oraz agility.

 

Rozgrywki odbywają się na terenie najbardziej popularnych i lubianych przez mieszkańców parków miejskich. Są świetną formą rekreacji nie tylko dla uczestników, ale i widzów – którymi często są całe rodziny. To świetny sposób na wspólne spędzenie weekendu w plenerze. Dlatego z każdym rokiem zawody przyciągają coraz większą liczbę miłośników latających psów.

 

O zawodach „Latające Psy” 

Zawody, organizowane od2006 roku, to seria imprez dla „psów -sportowców” i ich przyjaciół.To cztery emocjonujące weekendy w najpiękniejszych parkach czterech miast – pokazy szybkości, zwinności, skoczności czworonogów. Podczas zawodów motywem przewodnim będzie zabawa z plastikowym dyskiem (frisbee), a kluczową konkurencją – freestyle, czyli pokazy w stylu wolnym.Dalsze informacje: http://www.latajacepsy.org/

 

Bayer: Science For A Better Life

Bayer to międzynarodowa firma działająca w obszarach Life Science: ochrony zdrowia oraz rolnictwa. Produkty i usługi firmy Bayer mają na celu przynoszenie ludziom korzyści i ulepszanie jakości ich życia. Bayer tworzy wartość poprzez innowacje, wzrost i zapewnianie wysokich zysków. Będąc firmą odpowiedzialną społecznie, Bayer przestrzega zasad zrównoważonego rozwoju. W roku podatkowym 2017 grupa Bayer zatrudniała ok. 99 800 pracowników, a wielkość sprzedaży wyniosła 35  mld €. Wydatki inwestycyjne wyniosły 2,4 mld €, a wydatki na badania i rozwój 4,5 mld €. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.bayer.com

 

Źródło i zdjęcie:

Bayer

 

 

 

Nasi klienci