Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Ruszyła sprzedaż biletów na szkolenie dla praktyków weterynarii!

Już 23 września w godzinach 9.30-13.30 odbędzie się wydarzenie organizowane przez Vetidesk dla właścicieli i managerów zakładów leczniczych dla zwierząt.

W trakcie 4h spotkania uczestnicy poznają tajniki prowadzenia własnej placówki leczniczej dla zwierząt, począwszy od zadań recepcji, przez komunikację i kompetencję managera, kończąc na dbaniu o wizerunek lecznicy. Wydarzenie Vetidesk to kompleksowe szkolenie prowadzone przez doświadczonych praktyków branży.

Uczestnicy wydarzenia dowiedzą się, jak ofertować usługi i dobrać odpowiednie kanały komunikacyjne, aby dotrzeć do właściwej grupy klientów i zdobyć ich zaufanie. Poznają również tajniki radzenia sobie w wymagających sytuacjach oraz dostosowywania swojego biznesu do ciągłych zmian otoczenia rynkowego. Udział w szkoleniu zapewni wiedzę, dzięki której manager właściwie odkryje najlepsze cechy swoich pracowników i w pełni rozwinie ich potencjał w rozwijaniu placówki weterynaryjnej.

Wydarzenie dedykowane jest głównie managerom i właścicielom placówek weterynaryjnych oraz pracownikom rejestracji i obsługi klienta w klinice dla zwierząt.

Spotkanie poprowadzą: doktor nauk weterynaryjnych Robert Karczmarczyk – lekarz weterynarii, absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu oraz Małgorzata Domagała – ekspertka z prawie 20-letnim doświadczeniem w tworzeniu procesów sprzedażowych i zarządzaniu zespołami w branży medycznej i weterynaryjnej.

Szczegóły oraz sprzedaż biletów dostępne na stronie: https://www.vetidesk.com/szkolenie

Nasi klienci