Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Ruszyła strona wet.astar.pl

astarFirma ASTAR uruchomiła stronę internetową www.wet.astar.pl, na której można zapoznać się z ofertą produktową skierowaną do lekarzy weterynarii i zoofizjoterapeutów, oraz z aktualnościami z branżowych wydarzeń.

Na stronie www.fizjotechnologia.com , która jest wsparciem merytorycznym zamieszczane są także artykuły związane z fizykoterapią zwierząt.

Astar jest wiodącym na rynku polskim producentem aparatury fizykoterapeutycznej. Zakres produkcji obejmuje głównie aparaty do elektroterapii, laseroterapii, sonoterapii, magnetoterapii i światłolecznictwa. Obecnie, jako jedyna firma na rynku, zapewniamy 5 lat gwarancji na produkowane przez nas aparaty.

Nasi klienci