Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Szkolenie z ochrony danych osobowych

Rada Śl.I.L-W organizuje ponownie szkolenie z ochrony danych osobowych. Szkolenie przeznaczone jest dla podmiotów prowadzących zakłady lecznicze dla zwierząt i będzie dotyczyło obowiązujących przepisów w tym zakresie wraz z nowościami. Szkolenie poprowadzą specjaliści z firmy Grupa Format Sp. z o.o.

Termin szkolenia – 14 października 2017r. (sobota), od godz. 9.00. Miejsce – siedziba Śląskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej, Katowice, ul. Walecznych 4
Ilość miejsc ograniczona – do 20 osób, decyduje kolejność zgłoszenia.

Zapisy na to szkolenie przyjmuje biuro Izby do dnia 2 października 2017r. drogą elektroniczną na adres biura lub telefonicznie.

si2

 

Więcej szczegółów na: http://www.izbawetkatowice.pl/aktualnosci/948-szkolenie-z-ochrony-danych-osobowych-3

Nasi klienci