Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Szukamy chirurga zainteresowanego ortopedią w Oslo

Tytuł: Chirurg

Typ pozycji: ustalona pozycja

Evidensia Oslo Dyresykehus to jeden z największych i najbardziej znanych w Norwegii szpitali dla zwierząt. Zatrudniamy około 80 pracowników, od prostych poradni po zaawansowane zabiegi chirurgiczne i wewnętrzne badania medyczne. Mamy przedszkole i przyjmujemy pacjentów odsyłanych do nas z całej Norwegii. Dział operacji ma obecnie trzech chirurgów. W Evidensia Oslo Dyresykehus szukamy teraz chirurga w 100% dyspozycji.

Szpital dla zwierząt jest częścią największej w Europie i weterynaryjnej sieci weterynaryjnej zarządzania jakością, IVC Group. IVC Group ma ponad 1000 szpitali zwierząt i klinik w Europie. Chcemy zobaczyć więcej zdrowych i szczęśliwych zwierząt, więc tworzymy przyszłą weterynaryjną medycynę!

Evidensia Oslo Dyresykehus znajduje się w fazie rozwoju i ekspansji, oferując ekscytujące możliwości na przyszłość. Szukamy profesjonalnego, kompetentnego, chirurga, który będzie zaangażowany w rozwój naszego działu chirurgii. Szukamy tych, którzy są ambitni, mają dobre umiejętności werbalne i inspirują się gorącym i atrakcyjnym środowiskiem pracy oraz wykwalifikowanymi specjalistami zajmującymi się zdrowiem zwierząt.

Doświadczenie i kształcenie w zakresie ortopedii jest warunkiem wstępnym.

Kwalifikacje: Kandydaci z tytułem dyplomu w chirurgii, ale kandydaci z innymi umiejętnościami będą również brani pod uwagę.

Obowiązki: Badania ortopedyczne, zaawansowana chirurgia miękka i chirurgia ortopedyczna.

Oferujemy: Dobre warunki. Fantastyczny zespół o wysokich kompetencjach.

Zgłoszenia z CV i referencjami można przesyłać na adres fridtjof.larsen@evidensia.no  

W przypadku pytań:

Dyrektor generalny Anders Liland, Tel +47 22 68 35 00, anders.liland@evidensia.no lub Kierownik Działu Operacyjnego Fridtjof Emsell Larsen, Tel + 47 957 51 320 / + 47 22 68 35 00, fridtjof.larsen@evidensia.no  

Termin składania wniosków: 31.01.19, ale będą trwały oceny.

Więcej informacji na temat Evidensia Oslo Dyresykehus www.oslodyresykehus.no

Nasi klienci