Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Targi Zoologiczne InterPET w tym roku odbędą się w dniach 10 – 12 września w łódzkiej Atlas Arenie.

Targi Zoologiczne InterPET to wydarzenie branżowe wyrastające z najstarszej polskiej imprezy zoologicznej – Targów „Pet Fair”. W tym roku odbędą się w dniach 10 – 12 września w łódzkiej Atlas Arenie.

Atlas Arena to nowa lokalizacja, która w trakcie pandemii dała się poznać organizatorom imprez jako miejsce bezpieczne, które zapewnia komfortowe warunki do spotkań z kontrahentami jak i klientami indywidualnymi.

W programie imprezy m.in. IV Konferencja Weterynaryjna Chorób Małych Zwierząt „ForVet”, o której merytoryczny program zadba Łódzka Izba Lekarsko-Weterynaryjna. Prelekcja dla zwierzęcych behawiorystów, nad którymi będzie czuwać Animal Expert. Międzynarodowy Pokaz Psów Rasowych zorganizuję podczas trwania targów Polska Federacja Kynologiczna. Po raz kolejny w Łodzi mocno reprezentowana będzie akwarystyka. W trakcie Targów rozstrzygnięty zostanie Konkurs „InterPET Aquascaping Contest 2021” organizowany niezmiennie we współpracy z Podwodne Ogrody. Nie zabraknie szeregu aktywności dedykowanych klientom branżowym i firmom biorącym udział w targach. Premiery produktowe topowych producentów i dystrybutorów oraz akcja „WIELKIEGO rabatowania” to zaledwie namiastka tego co czeka nas podczas wrześniowych targów zoologicznych w Atlas Arenie w Łodzi.

Więcej na www.interpet.pl

Nasi klienci