Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

To już kolejny raz

W dniach 18-19 październik br. w Warszawie, odbyła się Konferencja Weterynaryjna, nad którą patronat objęła Warszawska Izba Lekarsko-Weterynaryjna. To już druga, z cyklu w Gabinecie Praktyka, organizowana przez Pet Biznes oraz lecznicę weterynaryjną ”OAZA”. Uczestników konferencji, z ramienia Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej powitał dr Maciej Klockiewicz.

W 14 wykładach tematycznych wzięło udział 220 uczestników, podczas których krajowi i zagraniczni wykładowcy omówili szereg interesujących przypadków medycznych. Dwa dni intensywnych wykładów wcale nie muszą być nudne. To, że wiedza merytoryczna może być z powodzeniem przeplatana szeregiem ciekawych i wesołych anegdot, udowodnili zaproszeni wykładowcy. Nierzadko ciszę podczas wykładów przerywał autentyczny i spontaniczny śmiech słuchaczy tworząc tym samym niepowtarzalną atmosferę miejsca. Nowością drugiej konferencji Egzotyka w Gabinecie Praktyka była sesja posterowa, podczas której uczestnicy mogli dokonać osobistej prezentacji przypadków medycznych z własnej praktyki leczniczej.

Oprócz możliwości podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych, wszyscy obecni mogli zapoznać się z najnowszą ofertą partnerów konferencji. Przedstawiciele firm: Laboklin, Medikon, Argenta, Selecta HTC oraz księgarni libermed.pl zaprezentowali produkty poprawiające efektywność diagnozowania i leczenia.

Druga Konferencja Weterynaryjna, Egzotyka w Gabinecie Praktyka za nami. W tym miejscu pragniemy serdecznie podziękować wszystkim za tak liczne przybycie i już teraz zaprosić na kolejną.

 

Zdjęcia: petbiznes.pl

Nasi klienci