Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

W tym biegu każdy jest zwycięzcą. II edycja DOG RUN

25 sierpnia na krakowskich Błoniach odbędzie się niecodzienne wydarzenie, a mianowicie Ogólnopolski Bieg Dobroczynny z psami Dog Run. Głównym celem imprezy, która po raz drugi skupi wokół siebie wszystkich miłośników zwierząt, a w szczególności psów, jest pozyskanie środków finansowych na rzecz istniejącego w Krakowie od 1864 roku Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, pełniącego stałą opiekę nad schroniskiem dla bezdomnych zwierząt mieszczącym się przy ul. Rybnej 3 oraz krakowskiej Fundacji La Fauna zajmującej się interwencjami, a także adopcją zwierząt.

 

Jak informują organizatorzy tej szczytnej imprezy, propagowanie idei pomocy zwierzętom poprzez przekazywanie zebranych środków finansowych na rzecz czworonogich podopiecznych krakowskiego schroniska i fundacji La Fauna to nie jedyny cel zbliżającego się wydarzenia. Równie ważnym aspektem imprezy jest popularyzowanie właściwej opieki i pielęgnacji zwierząt oraz promowanie zachowań wpływających na kształtowanie relacji pomiędzy człowiekiem, a jego czworonożnym przyjacielem.

Podczas wydarzenia odbędą się dwa biegi dookoła Błoń po specjalnie wytyczonych trasach. W tym roku zostaną one przeprowadzone na części trawiastej parku, co – jak podaje organizator – jest nowością w odniesieniu do poprzedniej edycji wydarzenia. Jeden z nich odbędzie się na dystansie 6 km, a drugi 3 km. W II edycji Dog Run każdy uczestnik, który wraz ze swoim psem ukończy bieg, otrzyma pamiątkowy medal. Trzech zawodników, którzy zgodnie z przyjętą klasyfikacją osiągną najlepsze wyniki czasowe, otrzyma nagrody finansowe.

 

 

Z uwagi na fakt, że cel imprezy jest bardzo szeroki, a punkt wyjścia i jej fundament stanowią miłość i szacunek dla zwierząt, akcji towarzyszyć będą liczne wydarzenia poboczne. Do współpracy związanej z organizacją tej niecodziennej i bardzo wyjątkowej przygody zaproszonych zostało wiele osób będących ekspertami w swoich dziedzinach. Każdy z uczestników i gości imprezy będzie mógł skorzystać m.in. z cennych porad behawiorystów i treserów psów, specjalistów związanych na co dzień z Krakowskim Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami i Fundacją La Fauna, przedstawicieli czołowych lecznic weterynaryjnych znajdujących się na terenie Krakowa, jak i osób związanych od lat ze sklepami zoologicznymi, które zajmują się sprzedażą szerokiej gamy produktów dla zwierząt.

 

Szkolenia behawioralne oraz z dogtrekkingu i tresury psów, prezentacje różnego rodzaju karm i pokazy groomerskie, zajęcia z zoofizjoterapii i liczne stoiska – w tym adopcyjne – to tylko część programu tegorocznej edycji. Organizator podkreśla, że lista atrakcji i wydarzeń ciągle rośnie, gdyż nieustannie zgłaszają się do niego osoby chcące wziąć udział w tym szczególnym wydarzeniu. Zapisy na II edycję Dog Run już wystartowały, a wysokość opłat startowych zmienia się wraz z upływem czasu jaki pozostał do wydarzenia. Dodatkowo warto zaznaczyć, że maksymalna ilość uczestników dla każdej z konkurencji jest ograniczona, dlatego już dziś należy się zdecydować sna udział w imprezie.

Organizator gwarantuje, że każdy miłośnik zwierząt – nie tylko ten, który dodatkowo lubi biegać – znajdzie w trakcie trwania imprezy coś, co z pewnością go zainteresuje oraz poszerzy jego wiedzę i sposób postrzegania relacji z ukochanym czworonogiem.

 

 

Źródło:

Grzegorz Fujak
Telefon: +48 882 915 333
Email: grzegorz.fujak@dogrun.pl
Strona internetowa wydarzenia: www.dogrun.pl

 

 

 

 

Nasi klienci