Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Weterynaryjny horoskop na 2019 rok

Wodnik 20.01-18.02

Ten rok będzie wiązał się z wieloma spotkaniami z przyjaciółmi. Prawdopodobnie jeden z nich zainspiruje Cię. Zapragniesz usamodzielnić się otwierając własną działalność gospodarczą. Będzie to bardzo dobry krok, który zapewni Ci rozwój i stabilną sytuację finansową. Swoimi umiejętnościami uda Ci się zaimponować komuś na tyle mocno, że zyskasz w przyszłości dodatkowe źródła dochodu, a może nawet partnera na całe życie.


Ryby 19.02-20.03

Czeka Was sporo wytężonej pracy. Rok 2019 będzie wydawał Wam się trudny pod wieloma względami. Będziecie musieli mierzyć się z opiniami niezadowolonych klientów lub wykładowców. Poczujecie zmęczenie i zapragniecie zmiany. W drugiej połowie roku wydarzy się jednak coś co Was wzmocni i odbuduje. Uda Wam się dokonać czegoś ważnego, ktoś doceni trud Waszej pracy, zyskacie dzięki temu nowe możliwości, a w miłości uda Wam się odnaleźć harmonię. Nie ma potrzeby szukania bratniej duszy, ona jest tuż obok i czeka aż otworzycie dla niej swoje serce.


Baran 21.03-20.04

Nadszedł moment, w którym Baran może znacznie powiększyć swój potencjał. Właśnie teraz jest odpowiedni czas na rozwój. Jeżeli myślisz o zagranicznym stażu, pracy z egzotycznymi zwierzętami, zmianie pracy lub otwarciu własnego gabinetu to rok 2019 jest do tego idealny. Układ gwiazd będzie niezwykle korzystny. Przed Baranem otworzy się ekscytująca ścieżka nowych doświadczeń. Pamiętaj jednak, że musisz zaryzykować i zerwać z bezpieczną strefą komfortu. Rok 2019 okaże się również niezwykle romantyczny dla Barana. Jest szansa na spotkanie bratniej duszy lub wzmocnienie dotychczasowego związku.


Byk 21.04-21.05

Ten rok przyniesie Bykom zarówno sukcesy, jak i porażki. W pierwszej części 2019 roku masz szansę na zwiększenie dochodów. Wykorzystaj ten moment na zaoszczędzenie pieniędzy na chudsze miesiące, które czekają Cię w drugiej połowie roku. Spróbuj również podjąć zmianę dotychczasowego sposobu myślenia. Możliwe, że droga zawodowa lub specjalizacja, którą wybrałeś nie do końca jest dla Ciebie. Poszukuj czegoś nowego, ale nie rezygnuj całkowicie z obranej drogi. Nowe, bardziej elastyczne podejście doprowadzi Cię z końcem roku do realizacji najskrytszych marzeń. W miłości sporo romantycznych uniesień. Poznasz wiele ciekawych osób, z których jedna może okazać się partnerem na całe życie.


Bliźnięta 22.05-20.06

Bliźnięta mogą podejmować w 2019 roku nowe wyzwania. Chcesz spróbować życia poza granicami kraju, marzy Ci się leczenie dzikich zwierząt w afrykańskim rezerwacie? Wszystkie marzenia mają szansę się spełnić. Będziesz niezwykle pewny/a siebie, a otaczający Cię ludzie dadzą Ci olbrzymie wsparcie. Od początku roku wszystkie sfery życia będą układać się bardzo pomyślnie. W pracy lub na uczelni zostaniesz doceniony/a. Zyskasz nowych partnerów biznesowych, a jeżeli jeszcze się uczysz to masz szansę zaliczyć wszystkie egzaminy w terminie. Poznasz też wiele wartościowych ludzi. Być może jedna z tych osób umożliwi Ci otwarcie własnego gabinetu.


Rak 21.06-22.07

Ten rok będzie bardzo kapryśny. Czeka Cię sporo wyzwań w pracy, dużo trudnych przypadków i problemy ze współpracownikami. Z większości wyzwań, które będą na Ciebie czekały uda Ci się wyjść obronną ręką. Pamiętaj jednak o sprawnej komunikacji. Niedomówienia i niedoprecyzowywanie pewnych kwestii może narazić Cię na krytykę otoczenia. Ten rok będzie natomiast bardzo korzystny w sferze towarzyskiej. Masz okazję poznać wiele ciekawych osób, założyć rodzinę lub powiększyć ją o nowego członka.


Lew 23.07-22.08

To bardzo ważny rok. Pewne okoliczności sprawią, że będziesz zastanawiał się nad zmianą zawodu, a nawet miejsca zamieszkania. Nie martw się ponieważ początek roku przyniesie Ci sporo optymizmu i wiary w nowy początek. Będziesz podróżował, poznasz egzotyczne smaki, być może wyjedziesz na wolontariat do innego kraju. Możliwe, że poznasz tam osobę z którą zapragniesz spędzić resztę życia. Z końcem roku zainspirujesz innych do podróżowania, będziesz prowadzić prelekcje lub sam zorganizujesz wyprawę.


Panna 23.08-22.09

To przełomowy rok. Uda Ci się skończyć studia z wyróżnieniem lub obronić doktorat, znajdziesz wymarzoną pracę lub powiększysz swój personel. Być może czeka Cię pokaźna dotacja lub dofinansowanie.Ten rok to dobry moment na inwestowanie w zakup nowego sprzętu lub remont gabinetu. Pamiętaj jednak aby pieniądze i pasmo sukcesów w życiu zawodowym nie odbiły się w negatywny sposób na życiu prywatnym. Spróbuj poświęcać swoim bliskim tyle samo czasu co współpracownikom.


Waga 23.09-23.10

Będziesz musiał/a przewartościować dotychczasowy sposób myślenia. Obowiązki zawodowe i ambicje będą musiały zejść na boczny tor, ponieważ w tym roku szczególnie mocno musisz zadbać o zdrowie. Czekają Cię liczne wizyty u specjalistów po to aby w drugiej części roku móc realizować marzenia. Czekają Cię liczne podróże zarówno prywatne jak i służbowe. Masz szansę zobaczyć wiele ciekawych miejsc i poznać sporo nowych osób. Niektóre z nich zainspirują Cię i zmotywują do podjęcia nowych wyzwań. Być może jako pierwszy będziesz miał okazję przeprowadzić zabieg z wykorzystaniem nowej metody. Możliwe, że będziesz szkolił/a innych w tym zakresie.


Skorpion 24.10-21.11

W tym roku najważniejsze będą dla Ciebie emocjonalne potrzeby. Twoja rodzina powiększy się o nowego członka, a sprawy zawodowe zejdą na boczny tor. Nie znaczy to jednak, że staną się całkowicie nieważne. Z końcem roku masz szansę na zostanie częścią ciekawego projektu. Tylko od Ciebie zależy czy podołasz temu wyzwaniu. Z pewnością warto. Udział w nim zaprocentuje i zwiększy Twoje finansowe możliwości.


Strzelec 22.11-21.12

W 2019 Strzelec może poznać osoby, które pozwolą rozwinąć mu skrzydła. Jeżeli marzy o karierze naukowej to będzie to dobry moment żeby podjąć w tym kierunku odpowiednie kroki. Gwiazdy bardzo sprzyjać będą Ci w obszarze kreatywności. Pojawi się szansa na dodatkowe źródło dochodu. Pozytywnie będzie układać się również sfera uczuciowa.


Koziorożec 22.12-19.01

Ten rok okaże się przełomowy dla Koziorożca. Nareszcie uda się zrealizować największe marzenia – a przynajmniej część z nich. W pierwszej części roku uznasz, że praca z egzotycznymi zwierzętami to Twoje prawdziwe powołanie, poznasz bardzo ciekawe osoby i zaczniesz myśleć o zmianie miejsca zamieszkania. Być może uda Ci się ten pomysł zrealizować. Twoje życie osobiste będzie układać się równie pomyślnie. Zarówno single jak i osoby w związku przeżyją w 2019 roku wiele romantycznych uniesień.

Źródło: redakcja

Zdjęcia: freepik

Nasi klienci