Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

10 – 12 września w łódzkiej Atlas Arenie odbędą się Targi Zoologiczne InterPET

Targi Zoologiczne InterPET to wydarzenie branżowe wyrastające z najstarszej polskiej imprezy zoologicznej – prestiżowych Międzynarodowych Targów Zoologicznych „Pet Fair”. W tym roku odbędą się w dniach 10 – 12 września w łódzkiej Atlas Arenie.

Pierwszy raz w Atlas Arena

Atlas Arena, w której pojawią się po raz pierwszy, to obiekt mający ogromne doświadczenie w organizacji konferencji branżowych i imprez targowych. W 2020 roku w trakcie pandemii Covid-19 doceniana była, przez odwiedzających organizowane tam targi (m.in. natura FOOD & beECO, Targi Nieruchomości i Budowa Domu), jako miejsce bezpieczne, które zapewniało komfortowe warunki do spotkań z kontrahentami jak i klientami indywidualnymi. Nowa lokalizacja daje ogromne możliwości kreacji. Zależy nam, żeby program tegorocznych targów InterPET wyróżniał się na tle innych imprez targowych. Ze względu na formułę imprezy planujemy atrakcję tak dla klientów branżowych jak i indywidualnych.

W programie imprezy:

W programie imprezy m.in. IV Konferencja Weterynaryjna Chorób Małych Zwierząt „ForVet”, o której merytoryczny program zadba Łódzka Izba Lekarsko-Weterynaryjna. Prelekcja dla zwierzęcych behawiorystów, nad którymi będzie czuwać Animal Expert. Międzynarodowy Pokaz Psów Rasowych zorganizuję podczas trwania targów Polska Federacja Kynologiczna. Po raz kolejny w Łodzi mocno reprezentowana będzie akwarystyka. W trakcie Targów rozstrzygnięty zostanie Konkurs „InterPET Aquascaping Contest 2021” organizowany niezmiennie we współpracy z Podwodne Ogrody. Nie zabraknie szeregu aktywności dedykowanych klientom branżowym i firmom biorącym udział w targach. Premiery produktowe topowych producentów i dystrybutorów oraz akcja „WIELKIEGO rabatowania” to zaledwie namiastka tego co czeka nas podczas wrześniowych targów zoologicznych w Atlas Arenie w Łodzi.

Nasi klienci