Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

BE A SUPER VET! – Vet Student Congress in Kraków

Ponad rok temu 12 studentek UCMW UJ-UR podjęło się nie lada wyzwania-organizacji 67. Kongresu IVSA w Krakowie . Jest to największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie organizowane w środowisku studentów weterynarii. Odbywa się cyklicznie w różnych krajach całego świata. W ubiegłym roku Kraków został nominowany i wybrany na organizatora Kongresu, co stanowi ogromne wyróżnienie zarówno dla UCMW UJ-UR, Krakowa jak i całego kraju.

W tym niezwykłym wydarzeniu, podczas którego odbędą się liczne wykłady, warsztaty oraz wyjazdy turystyczne i spotkania integracyjne weźmie udział 220 delegatów szkół weterynaryjnych.

W związku z ogromnym nakładem finansowym koniecznym do przygotowania wydarzenia, Komitet Organizacyjny zorganizował akcje crowdfundingową. Każde wsparcie się liczy! Prosimy o rozpowszechnianie informacji!

https://www.indiegogo.com/projects/be-a-super-vet-vet-student-congress-in-krakow-pets-adventure#/

 

 

 

 

 

Źródło: IVSA Kraków

 

Nasi klienci