Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Dwie placówki Węgrzyn dołączyły do Grupy LuxVet

LuxVet umacnia swoją pozycję w województwie lubuskim. Grupa powitała w swoich szeregach dwie nowe placówki: Specjalistyczną Przychodnię Weterynaryjną Węgrzyn Weterynaria oraz Gabinet Weterynaryjny Węgrzyn Weterynaria.

Przychodnia Węgrzyn znajduje się w Strzelcach Krajeńskich przy Alei Wolności 43, Gabinet zlokalizowany jest w miejscowości Dobiegniew, przy ulicy Gdańskiej 6/7. Założycielem obu placówek jest doktor Marcin Węgrzyn. Jest to kontynuacja działalności ojca doktora – Eugeniusza Węgrzyna, który zaczął działalność weterynaryjną na tym terenie już w 1982 roku. Zespół tworzy 8 lekarzy, 5 techników weterynarii oraz 3 pracowników administracyjnych.

Pacjentom oferowana jest podstawowa i specjalistyczna opieka weterynaryjna. Przychodnia specjalizuje się w chirurgii, ortopedii, onkologii, dermatologii, onkochirurgii, endoskopii i zoofizjoterapii. Dodatkowo Przychodnia Węgrzyn oferuje swoim pacjentom diagnostykę obrazową (USG, RTG) oraz badania dodatkowe we własnym laboratorium. Jednostka posiada w pełni wyposażoną dwustanowiskową salę operacyjną z aparaturą do narkozy wziewnej, respiratorami, laserem CO2. Pacjenci mogą przebywać podczas leczenia stacjonarnego w 3 oddzielnych szpitalach: dla kotów, psów i zakaźnym. Budynek przychodni jest nowoczesny, przestronny z dużą częścią socjalną oraz z wygodnym parkingiem.

Jesteśmy ambitnym zespołem, który chce doskonalić się dla dobra swoich pacjentów. W Grupie mamy poczucie stabilizacji, bezpieczeństwa oraz duże możliwości rozwoju, a ponadto stajemy się częścią luxvetowej społeczności, która wymienia się wiedzą i dobrymi praktykami”. – mówi doktor Marcin Węgrzyn, założyciel przychodni. 

Integracja z Grupą LuxVet zapewni również placówkom wsparcie w obszarze administracji, finansów i księgowości, IT, zakupów oraz marketingu. Pracownicy skorzystają z szkoleń na platformie LuxVet i pakietu benefitów pracowniczych.

***

O Grupie LuxVet

Grupa integruje i rozwija branżę weterynaryjną w Europie Środkowo-Wschodniej w elastycznym, partnerskim modelu biznesowym, z szacunkiem dla dotychczasowych dokonań integrowanych podmiotów. Współpracując z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczenia zwierząt oraz budując swój pierwszy w Polsce szpital dla małych zwierząt, Grupa LuxVet dąży do rozwoju najwyższej jakości usług weterynaryjnych i podnoszenia standardów pracy w branży.

Grupę wspierają kapitałowo trzy fundusze inwestycyjne: fundusze zarządzane przez Oaktree Capital Management, L.P. (akcjonariusz większościowy, będący również udziałowcem większościowym UNAVETS Group, siostrzanej dla LuxVet, wiodącej platformy weterynaryjnej na Półwyspie Iberyjskim), Cornerstone Investment Management oraz INVL Baltic Sea Growth Fund.

www.grupaluxvet.pl

Nasi klienci