Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Klinika Weterynaryjna Sfora postawiła na Grupę LuxVet

LuxVet nie zwalnia tempa rozwoju. Do Grupy dołączyła właśnie całodobowa Klinika Weterynaryjna Sfora. To już szósta placówka LuxVet w Warszawie.

Całodobowa, wielodyscyplinarna Klinika Weterynaryjna Sfora znajduje się w warszawskiej dzielnicy Wawer, przy ulicy Trakt Lubelski 391. Jej założycielką jest doktor Monika Tyszkiewicz, a zespół tworzy 21 lekarzy, 24 techników oraz pracownicy administracji.

Sfora oferuje kompleksowy wachlarz usług z zakresu m.in. interny, chirurgii, neurochirurgii i ortopedii, anestezjologii, kardiologii, dermatologii, stomatologii, onkologii i hematologii, neurologii, okulistyki, endoskopii, laparoskopii, chorób zakaźnych, stomatologii i rozrodu i zoopsychologii. Na miejscu realizowane są badania laboratoryjne i obrazowe (w tym tomografia komputerowa, badania rentgenowskie i ultrasonograficzne), a klienci dodatkowo mogą korzystać z porad lekarza behawiorysty i dietetyka.

Klinikę wyróżnia również nowocześnie i stylowo zaaranżowane wnętrze, o łącznej powierzchni ponad 500 mkw.

Od początku istnienia Sfory stawiamy na indywidualne i holistyczne podejście do każdego pacjenta. W tym celu dbamy, by cały zespół stale poszerzał swoje kompetencje i był na bieżąco ze wszystkimi dostępnymi na rynku nowościami w zakresie diagnostyki i leczenia. Dołączenie do Grupy i możliwość wymiany wiedzy na poziomie krajowym i międzynarodowym z pewnością nam to ułatwi. A jednocześnie będziemy nadal mogli pracować zgodnie z naszymi zasadami i procedurami” – mówi doktor Monika Tyszkiewicz, założycielka Sfory.

Zespół Sfory zyska dostęp do bezpłatnych szkoleń realizowanych w ramach platformy szkoleniowej LuxVet, a także do pakietu benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa). Dodatkowo Grupa LuxVet zapewni placówce wsparcie w obszarze księgowości, administracji, zakupów, obsługi IT oraz marketingu.

***

O Grupie LuxVet

Grupa integruje i rozwija branżę weterynaryjną w Europie Środkowo-Wschodniej w elastycznym, partnerskim modelu biznesowym, z szacunkiem dla dotychczasowych dokonań integrowanych podmiotów. Współpracując z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczenia zwierząt oraz budując swój pierwszy w Polsce szpital dla małych zwierząt, Grupa LuxVet dąży do rozwoju najwyższej jakości usług weterynaryjnych i podnoszenia standardów pracy w branży.

Grupę wspierają kapitałowo trzy fundusze inwestycyjne: fundusze zarządzane przez Oaktree Capital Management, L.P. (akcjonariusz większościowy, będący również udziałowcem większościowym UNAVETS Group, siostrzanej dla LuxVet, wiodącej platformy weterynaryjnej na Półwyspie Iberyjskim), Cornerstone Investment Management oraz INVL Baltic Sea Growth Fund.

Nasi klienci