Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Przychodnia weterynaryjna VET-MED w Grupie LuxVet

Grupa LuxVet umacnia swoją pozycję w regionie kujawsko-pomorskim. Na mocy podpisanej umowy do Grupy dołączyła przychodnia weterynaryjna VET-MED z Torunia.

Założona przez doktora Dawida Pękalę przychodnia VET-MED znajduje się przy ulicy Suleckiego 2H w Toruniu. Zgrany i doświadczony zespół 4 lekarzy weterynarii, 4 techników oraz pracownika administracyjnego, od ponad 15 lat ratuje życie i zdrowie zwierząt, co jak deklarują jest ich „misją i przynosi największą satysfakcję”. Placówka oferuje szeroki zakres usług specjalistycznych z zakresu ortopedii, chirurgii, okulistyki, neurologii z neurochirurgią, onkologii, radiodiagnostyki. Dysponuje również nowoczesnym sprzętem, w tym tomografem komputerowym oraz sprzętem do operacji zaćmy. 

„Nasi lekarze uczyli się od specjalistów medycyny weterynaryjnej w kraju, Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Włoszech oraz w Danii. Wierzymy, że współpraca wielu podmiotów weterynaryjnych, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem oraz wymiana poglądów z partnerami z zagranicy, przyczyni się do przyspieszenia rozwoju naszej branży w Polsce. Wraz z zespołem dołączamy do Grupy LuxVet, by w tych procesach aktywnie uczestniczyć”. – mówi doktor Dawid Pękala, założyciel przychodni. 

Dodatkowo integracja z Grupą LuxVet zapewni VET-MED wsparcie w obszarze administracji, finansów i księgowości, IT, zakupów oraz marketingu. Pracownicy skorzystają z szkoleń na platformie LuxVet i pakietu benefitów pracowniczych.

***

O Grupie LuxVet

Grupa integruje i rozwija branżę weterynaryjną w Europie Środkowo-Wschodniej w elastycznym, partnerskim modelu biznesowym, z szacunkiem dla dotychczasowych dokonań integrowanych podmiotów. Współpracując z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczenia zwierząt oraz budując swój pierwszy w Polsce szpital dla małych zwierząt, Grupa LuxVet dąży do rozwoju najwyższej jakości usług weterynaryjnych i podnoszenia standardów pracy w branży.

Grupę wspierają kapitałowo trzy fundusze inwestycyjne: fundusze zarządzane przez Oaktree Capital Management, L.P. (akcjonariusz większościowy, będący również udziałowcem większościowym UNAVETS Group, siostrzanej dla LuxVet, wiodącej platformy weterynaryjnej na Półwyspie Iberyjskim), Cornerstone Investment Management oraz INVL Baltic Sea Growth Fund.

www.grupaluxvet.pl

Nasi klienci