Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

„Koło Naukowe Aves serdecznie zaprasza na VI edycję konferencji ŚWIAT SZPONIASTYCH ŁOWCÓW!

W poprzednich latach doświadczyliśmy niesamowitego ogromu wiedzy, spójrzcie sami:W tym roku również szykuje się moc wrażeń! 

Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia związane z sokolnictwem, hodowlą i chowem, układaniem, fizjologią i chorobami oraz ochroną ptaków drapieżnych, a także etyką w łowiectwie ptasim. Szczególny nacisk kładziony będzie na ptaki drapieżne w aspekcie sokolnictwa jak również na coraz bardziej świadomą ptasią medycynę weterynaryjną. 

Projekt ten adresowany jest do szerokiego grona odbiorców – hodowców, specjalistów i sokolników, studentów kierunków przyrodniczych oraz weterynaryjnych, pasjonatów oraz osób zainteresowanych arcyciekawym światem szponiastych łowców! 

Udział w tym jedynym w swoim rodzaju wydarzeniu jest BEZPŁATNY, a realizować go możemy jedynie dzięki pomocy ludzi wrażliwych na piękno i przyrodę, rozumiejących potrzebę wspierania takich działań!

Gdzie i kiedy? 

02 marca 2019 r.

ul. Ciszewskiego 8, Warszawa
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego Wydział Nauk o Zwierzętach (bud. 23)


Zachęcamy do zaglądania na fanpage koła oraz konferencji gdzie pojawiać się będą informacje o tematach i prelegentach. 

Koło: https://m.facebook.com/kolonaukoweaves/

Konferencja: https://m.facebook.com/events/1303937566415736

Nasi klienci