Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Lekarz Weterynarii w Slough Vets4Pets

Lekarz Weterynarii – wynagrodzenie do 65 000 £ – Slough Vets4Pets

Poszukujemy doświadczonego weterynarza, obeznanego ze wszelkimi rutynowymi operacjami i pewnego siebie w codziennych konsultacjach. Idealnie jest to stanowisko dla weterynarza na pełen etat, ale jeśli szukasz pracy w niepełnym wymiarze godzin lub nawet elastycznych godzin, możemy wziąć to pod uwagę. Skontaktuj się z nami a z przyjemnością omówimy tryb pracy pasujący do Twojego stylu życia.

Slough Vets4Pets od długiego czasu ma stały zespół 2 weterynarzy, 2 pielęgniarki weterynaryjne (RVN), 1 praktykanta (SVN) i 3 recepcjonistki. Jeszcze w tym roku przeobrazimy się w jedną z nowych i ulepszonych praktyk przyszłości. Będziemy akredytowaną przez RCVS, specjalnie zaprojektowaną praktyką, zawierającą cały sprzęt potrzebny do zapewnienia najwyższego standardu opieki wszystkim Twoim klientom. Jesteśmy również dumni z tego, że jesteśmy praktyką przyjazną dla kotów, pomagając naszym futrzanym przyjaciołom czuć się swobodnie.

Rekrutujemy na to stanowisko w pełnym wymiarze godzin, ale mamy elastyczne podejście do innych opcji dla odpowiedniego kandydata. Czasami będziesz jedynym weterynarzem w praktyce, będziesz wykonywać co najmniej jedną operację dziennie w tygodniu i aby pomóc Ci w pracy, oferujemy dłuższe konsultacje w razie potrzeby i blokujemy czas w kalendarzu wizyt, abyś mógł nadrobić zaległości. Rota weekendów jest również elastyczna, dlatego zachęcamy do kontaktu, by przedyskutować różne opcje.

Slough Vets4Pets znajduje się niecałe 5 mil od Zamku Windsor, jesteśmy więc prawie sąsiadami Królowej. Jesteśmy również dość blisko lotniska Heathrow i centrum Londynu.

Korzyści jakie oferujemy:

Wysokie wynagrodzenie do 65 000 GBP (proporcjonalnie do godzin pracy)

25 dni urlopu plus święta państwowe wolne

Hojny dodatek CPD do poziomu certyfikatu

Płatne członkostwa zawodowe (RCVS, VDS, BVA)

Brak OOH (praca poza standardowymi godzinami pracy)

Pakiet przeprowadzkowy

W pełni zorganizowana i finansowana wiza

Ekskluzywne rabaty i nagrody firmowe

Emerytura składkowa

Jeśli chcesz aplikować na to stanowisko lub potrzebujesz dodatkowych informacji  wyślij e-mail do Georges na adres georges.moita@vets4pets.com, a my skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.

Jako pracodawca włączający BAME i LGBTQ+, chętnie wysłuchamy kandydatów ze wszystkich grup mniejszościowych i różnorodnych. Jako pracodawca przekonany o niepełnosprawności chętnie wysłuchamy kandydatów z niepełnosprawnością i przewlekłymi schorzeniami oraz z przyjemnością omówimy wszelkie uzasadnione zmiany potrzebne podczas procesu rekrutacji.

Nasi klienci