Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Oferta pracy dla weterynarza w klinice dla zwierząt Jol w Holandii

Oferta pracy dla weterynarza (dotyczy medycyny kotów) w klinice dla zwierząt Jol w Holandii (+/- 32 godziny)

Klinika dla zwierząt Jol jest częścią Grupy Opieki Wterynaryjnej (VGZ) Flevo-IJssel, która obejmuje Szpital dla Zwierząt w Nunspeet, trzy lokalizacje w Zwolle, oraz lokalizację w Elburgu, Staphorst, Epe i Heerde oraz kolejną lokalizację w Lelystad. W ten sposób jako VZG jesteśmy głęboko zakorzenieni w naszym regionie.

Naturalnie posiadamy dużą wiedzę i duże doświadczenie. Dysponujemy także m.in. rozbudowanym sprzętem do analizy krwi, nowym cyfrowym aparatem RTG, RTG stomatologicznym i aparatem USG.

Dzięki naszej różnorodności, możemy zaoferować Ci dokładnie tego czego potrzebujesz, ponieważ nasza praktyka nie ogranicza się do „czterech ścian”, ale rozciąga się na osiem praktyk, a każda z nich ma własną dynamikę i styl. Jeśli natomiast miałbyś ambicje pracować w przyszłości w Szpitalu dla Zwierząt Evidensia, to wspólnie nad tym będziemy pracować. Zapewnimy Ci wystarczająco dużo przestrzeni i możliwości, abyś dalej mógł rozwijać swoją karierę weterynaryjną.

Obecnie do naszej istniejącej kliniki dodajemy sekcje poświęconą kotom „Catfriendly”, gdzie będziesz miał możliwość wraz z asystentem skoncentrować swoją uwagę na wiedzy medycznej dotyczącej wyłącznie kotów.

Oferujemy także możliwość konsultacji z kolegami swoich pacjentów, ale także pozostawiamy wystarczająco dużo przestrzeni do działania według własnych wyobrażeń i przekonań.

Podejście zespołowe oraz rozwój osobisty są dla nas kluczowe. Dlatego u nas otrzymujesz możliwość do ustalenia własnej ścieżki rozwoju oraz związanych z nią szkoleń i kursów, czy to w Akademii Evidensia, czy to w naszej własnej Akademii VZG. Jako zespól stawiamy „my” ponad „ja”. I jesteśmy przekonani, o tym, że razem możemy zrobić więcej dla zwierząt, ich właścicieli i siebie nawzajem. Dlatego regularnie organizujemy wspólne spotkania, wyjścia, kolacje i inne różne aktywności. Uważamy, że poprzez zadowolenie z/w pracy, odczuwamy obciążenie pracą mniejszym.

Podlegamy pod holenderski kodeks pracy dla sektora weterynaryjnego (CAO Veterinaire Sector) dlatego Twoje pierwotne i wtórne warunki zatrudnienia są korzystne, uczciwe i przejrzyste.

 www.dierenkliniekjol.nl

Wzbudziło to Twoje zainteresowanie?

Wyślij więc wiadomość z Twoim CV do Anne Veldkamp (Menager Operations VZG) na adres mailowy: anne.veldkamp@evidensia.nl. Po czym chętnie zaprosimy Cię na rozmowę zapoznawczą.

Do zobaczenia wkrótce!

Nasi klienci