Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Lubelska Poliklinika Weterynaryjna dołącza do Grupy LuxVet

Grupa LuxVet powiększa swój zasięg i renomę włączając do swojej grupy Lubelską Poliklinikę Weterynaryjną, prowadzoną przez znane autorytety wśród lekarzy weterynarii, dr Dorotę Pomorską-Handwerker oraz dr Łukasza Handwerkera. Lubelska Poliklinika Weterynaryjna to nowoczesna placówka, świadcząca kompleksowe usługi weterynaryjne dla zwierząt przy Alei Kraśnickiej 89 w Lublinie.

Zespół Polikliniki składa się z doświadczonych profesjonalistów, w tym 5 lekarzy weterynarii – specjalistów, 4 techników/asystentów weterynaryjnych oraz 2 pracowników administracyjnych. Poliklinika świadczy specjalistyczne usługi z zakresu chirurgii kręgosłupa, ortopedii, chirurgii, diagnostyki obrazowej (w tym tomografii komputerowej), dermatologii, alergologii, chorób wewnętrznych, endokrynologii, kardiologii i stomatologii.

Lubelska Poliklinika Weterynaryjna to nowoczesny ośrodek medycyny weterynaryjnej, który powstał w oparciu o najnowsze standardy europejskie. Placówka wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt, w tym tomograf komputerowy, co czyni ją jedną z najbardziej zaawansowanych lecznic w Polsce. Posiada wiele wyspecjalizowanych pomieszczeń, w tym 4 gabinety przyjęć, laboratorium, 2 nowoczesne sale operacyjne, 2 szpitale, pracownię tomografii komputerowej oraz pracownię radiologiczną (rtg i usg). Pomieszczenia te zostały zaprojektowane z myślą o zapewnieniu kompleksowej opieki pacjentom a także o ciągłym rozwoju współczesnej medycyny weterynaryjnej.

Lubelska Poliklinika Weterynaryjna nie tylko wyróżnia się swoją wysoką jakością usług medycznych. Wnętrza Polikliniki są urządzone w sposób funkcjonalny i stylowy, tworząc harmonijną przestrzeń, w której zarówno pacjenci, jak i personel weterynaryjny mogą czuć się komfortowo. Wykorzystane materiały, kolory i detale architektoniczne doskonale współgrają ze sobą, tworząc przyjemne i spokojne otoczenie. Lubelska Poliklinika Weterynaryjna wyróżnia się wyjątkową estetyką i niepowtarzalnym stylem, co czyni ją jednym z najatrakcyjniejszych ośrodków medycyny weterynaryjnej w Polsce.

Będąc lekarzem weterynarii i zarazem przedsiębiorcą trudno jest osiągnąć równowagę między pracą, a życiem prywatnym. „Work-life balance” w naszym zawodzie praktycznie nie istnieje. Nasza praca jako lekarzy weterynarii jest naszą pasją i powołaniem, ale często musimy pracować i działać sami, pod presją czasu i konkurencji oraz ogromnych obciążeń finansowych i ryzyka.

Traktujemy nasze przedsiębiorstwa jak nasze dzieci. Ale dzieciom trzeba dać kiedyś rozwinąć skrzydła i pozwolić im odlecieć, na tym polega dojrzałość ich rodziców. Przyszedł taki czas również dla Lubelskiej Polikliniki Weterynaryjnej. Dzisiaj oddajemy ją spod swoich skrzydeł, ale nadal będziemy pracować dla jej rozwoju i spokojnie obserwować jak rośnie w siłę.

Połączenie z Grupą LuxVet otwiera ogromne możliwości rozwoju dla Polikliniki. Jako lekarze weterynarii, angażujemy się w swoje przedsiębiorstwa z pełnym oddaniem i zaangażowaniem, dlatego oddanie kontroli nad nimi może być trudne. Jednak wiem, że Grupa LuxVet zapewni Poliklinice stabilną przyszłość i będzie kontynuować jej misję zapewniania najwyższej jakości opieki weterynaryjnej. Cieszę się także, że dzięki integracji Lubelska Poliklinika Weterynaryjna zyska wsparcie w różnych, niekiedy trudnych dla nas obszarach, takich jak administracja, księgowość, zarządzanie operacyjne, zakupy, zasoby ludzkie, obsługa IT i marketing. Program szkoleń pozwoli naszym lekarzom i całemu naszemu zespołowi stale się uczyć i podnosić swoje kwalifikacje, a prywatna opieka medyczna stanowi dodatkowy benefit dla pracowników.

Oczywiście oddajemy naszą Poliklinikę z sercem pełnym emocji. Jest to bardzo trudny i złożony moment. Jesteśmy równocześnie pełni dumy, satysfakcji, wielkiej nostalgii, troski, ale też ogromnej ulgi. Jestem przekonana, że teraz przyjdzie czas na dalszy, ogromny rozwój i sukcesy „naszego dzieła”. Dołączając do Grupy LuxVet, otwieramy również nowe możliwości współpracy i wymiany wiedzy z lekarzami z innych zakładów leczniczych – w końcu będziemy działać razem. Wspólnie będziemy kontynuować naszą misję zapewnienia najlepszej opieki dla zwierząt i ich właścicieli

Teraz patrzę z optymizmem w przyszłość i cieszę się, że czas, który wcześniej poświęcałam na „papierkową robotę” będę mogła poświęcić na to co lubię. Na pewno nie zacznę biegać, szydełkować ani grać na instrumentach (śmiech), ale będę miała więcej czasu na moją pasję, jaką jest dermatologia, na pracę kliniczną, a także na działalność społeczną na rzecz naszego zawodu. – mówi dr n. wet Dorota Pomorska Handwerker.

Cieszymy się, że Lubelska Poliklinika Weterynaryjna dołączyła do Grupy LuxVet. Jest to placówka dobrze znana i ceniona przez społeczność weterynaryjną oraz właścicieli zwierząt w Lublinie. Jesteśmy dumni, że będziemy kontynuować i rozwijać renomę i wyjątkowy charakter Polikliniki, zapewniając najwyższą jakość usług. – mówi Piotr Zajączkowski, Prezes Grupy LuxVet.

***

O Grupie LuxVet

Grupa integruje i rozwija polską branżę weterynaryjną w elastycznym, partnerskim modelu biznesowym, z szacunkiem dla dotychczasowych dokonań integrowanych podmiotów. Współpracując z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczenia zwierząt oraz budując swój pierwszy w Polsce szpital dla małych zwierząt, Grupa LuxVet dąży do rozwoju najwyższej jakości usług weterynaryjnych i podnoszenia standardów pracy w branży w całym kraju.

Grupę wspierają kapitałowo trzy fundusze inwestycyjne: Oaktree Capital Management – akcjonariusz większościowy (będący m.in. udziałowcem większościowym siostrzanej platformy weterynaryjnej na Półwyspie Iberyjskim: UNAVETS Group), Cornerstone Investment Management oraz INVL Baltic Sea Growth Fund.

www.grupaluxvet.pl

Nasi klienci