Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Pakiety weterynaryjne PETHELP dla pracowników Rossmann.

Rossmann wprowadził benefit PETHELP dla pracowników posiadających psy i koty

Największa sieć drogerii w Polsce, zatrudniająca 17 tys. osób, wprowadziła benefit dla pracowników posiadających psy i koty. Wspólny projekt Rossmann i PETHELP pod nazwą „Klub Zwierzaka” zapewnia właścicielom czworonogów całoroczną opiekę weterynaryjną w formie abonamentu PETHELP.

Pracownicy Rossmann będą mogli zrealizować usługi weterynaryjne w ponad 330 placówkach weterynaryjnych w niemal całej Polsce.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy PETHELP.

Sławomir Wiatr – Prezes PETHELP:

„Rossmann to nasz pierwszy tak duży Klient w segmencie B2B. Mamy w swojej historii wdrożenia do kilkunastu małych i średnich firm, ale ten projekt jest wydarzeniem przełomowym, gdyż wyznacza kierunek innym firmom i jest dowodem na to, że duże marki zaczynają dostrzegać potrzeby naszych czworonożnych przyjaciół. Psy i koty to członkowie naszych rodzin, a skoro dbamy o zdrowie swoje i naszych bliskich, to powinniśmy również zadbać o zdrowie naszych pupili.

W sytuacji, kiedy mamy do czynienia z rynkiem pracownika, tego typu unikalny benefit pozwala firmom wyróżnić się na tle konkurencji, zadbać o satysfakcję i motywację zespołu. Pakiety weterynaryjne PETHELP świetnie sprawdzają się w tej roli. A dodatkowo odciążają finansowo domowy budżet i pozwalają lepiej zadbać o zdrowie zwierząt”.

Anna Linek – Country General Manager PETHELP:

„W centrum naszego zainteresowania są Klienci indywidualni oraz Partnerzy biznesowi, czyli lekarze weterynarii. Bez nich nie byłoby nas. To dzięki ich zaufaniu, otwartości oraz wierze w innowacyjne projekty nieustannie się rozwijamy. Wspólnie z nimi upowszechniamy profilaktykę weterynaryjną, tłumacząc, jak ważne są systematyczne badania zwierząt. W imię zasady „lepiej zapobiegać niż leczyć” zmieniamy świadomość właścicieli czworonogów w całym kraju. Dotrzymujemy obietnicy i dostarczamy do placówek weterynaryjnych świadomych Klientów, dbających o profilaktykę.

Osoby posiadające pakiet PETHELP w formie benefitu pracowniczego to dzisiaj nowy typ Klienta na rynku weterynaryjnym. Podążamy poniekąd drogą medycyny ludzkiej, w której już na trwałe zagościły pakiety medyczne LuxMed czy Medicover. Wierzymy, że ten kierunek jest właściwy i korzystny dla lekarzy weterynarii, którzy z nami współpracują. Zachęcamy placówki weterynaryjne w całej Polsce, aby dołączyły do współpracy, która – co mogą potwierdzić nasi Partnerzy – odbywa się na bardzo elastycznych, uczciwych i partnerskich zasadach, nie ingerujących w standardy już wcześniej wypracowane w placówce weterynaryjnej.

Cóż mogę więcej dodać – zapraszam właścicieli lecznic do współpracy. W końcu nasi Klienci to też Wasi Klienci, a firm finansujących opiekę weterynaryjną dla zwierząt swoich pracowników będzie już niebawem zdecydowanie więcej”.

 

Źródło oraz foto: Pethelp

Nasi klienci