Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

W poszukiwaniu wiedzy

O VetStudyCentre.com pisaliśmy w ostatnim numerze. Portal będzie udostępniał weterynarzom i studentom filmy edukacyjne i jednocześnie umożliwiał dzielenie się własnymi materiałami. Pomysł doskonale wpisuje się w ideę Lifelong Learning, czyli kształcenia ustawicznego. 

Wiedza ciągle ma ogromną wartość, zmieniają się tylko sposoby jej przekazywania. W przypadku Vet Study Centre mamy do czynienia z wygodnym i coraz popularniejszym e-learningiem.

VSC_doWeterynarii01

Wciąż trwają prace nad kolejnymi materiałami filmowymi, które są efektem wyników ankiet umieszczonych na stronie VetSteps.pl, wypełnionych przez ponad trzystu lekarzy i studentów weterynarii. Dzięki nim wiadomo, jakie zagadnienia cieszą się szczególnym zainteresowaniem. Pozyskiwani są nowi wykładowcy i opracowywane kolejne tematy.

– Wyszukujemy w sieci lekarzy, którzy dokumentują najciekawsze przypadki, a później udostępniają je na swoich kanałach YouTube, Facebooku i innych portalach – mówi Maja Borkowska, Marketing, PR and Sales Manager portalu. – W trakcie poszukiwań udało się nawiązać obiecujące kontakty i bardzo cieszy mnie, że lekarze tak chętnie i bezinteresownie dzielą się swoją wiedzą oraz efektami pracy. Niektóre z tych relacji przekuwają się w przygotowania do kolejnych filmów szkoleniowych – podkreśla. Na stronie www.vetstudycentre.com, po darmowej rejestracji, każdy lekarz będzie mógł założyć swój kanał i umieszczać w nim filmy. W ten sposób można będzie zaprezentować ciekawy przypadek, poprosić o radę czy podsunąć rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy!

Zainteresowanych już teraz prosimy o kontakt pod adresem: maja.borkowska@vetsteps.pl

Nasi klienci