Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Praca dla weterynarza Gorzów Wielkopolski

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów,  Kliniki Weterynaryjnej  działającej na rynku od 20 lat, która z pasją i powołaniem zajmuje się opieką  i leczeniem zwierząt domowych poszukujemy osoby na stanowisko:

WETERYNARZ/LEKARZ WETERYNARII
Gorzów Wielkopolski

 

Obowiązki
OBOWIĄZKI:
– ustalanie wstępnej diagnozy i planowanie leczenia pacjentów
– udzielanie porad i konsultacji właścicielom pacjentów
– wykonywanie badań
– wykonywanie zabiegów chirurgicznych
– kontakt z klientami – właścicielami pacjentów

Wymagania
WYMAGANIA:
– minimum dwu letni staż pracy
– umiejętność wykonywania zabiegów chirurgicznych
– specjalizacja lekarsko weterynaryjna (mile widziane)
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
– otwartość i komunikatywność

Pracodawca oferuje
PRACODAWCA OFERUJE:
– umowę o pracę lub kontrakt
– atrakcyjne wynagrodzenie
– system prowizyjny
– samodzielne stanowisko pracy
– możliwość udziału w szkoleniach i rozwój w strukturach lecznicy
 

mail: kontakt@hr.info.pl 

telefon: 728372094 

KANDYDACIE,

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W 
PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Nasi klienci