Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Praca dla Weterynarza w województwie podlaskim z mieszkaniem służbowym

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, Gabinetu Weterynaryjnego, który z pasją i zaangażowaniem zajmuje się opieką i leczeniem dużych zwierząt, poszukujemy osoby na stanowisko:

Lekarz Weterynarii/Technik Weterynarii
województwo podlaskie

OBOWIĄZKI:
– świadczenie usług lekarsko-weterynaryjnych w terenie
– profilaktyka chorób zakaźnych, inseminacje, prowadzenie kontroli rozrodu stada
– pomoc przy zabiegach chirurgicznych
– wypełnianie niezbędnej dokumentacji medycznej

WYMAGANIA:
– wykształcenie wyższe (lekarz weterynarii, prawo wykonywanie zawodu) lub średnie (technik weterynarii)
– minimum dwu letni staż pracy z dużymi zwierzętami (bydło)
– podstawowa znajomość leków
– znajomość jednostek chorobowych
– mile widziana znajomość obsługi programu Klinika XP

PRACODAWCA OFERUJE:
– umowę o pracę
– atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system prowizyjny
– samodzielne stanowisko pracy
– możliwość nauki i udział w szkoleniach
– mieszkanie i samochód służbowy
– niezbędne narzędzia do pracy

 

mail: kontakt@hr.info.pl 

telefon: 728372094 

 

KANDYDACIE,
ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. Z o.o. Z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. W sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i umieszczeniu w nim zgodę na temat przetwarzania danych osobowych o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb HRS Projekt Sp.z o.o. będącej właścicielem  Agencji Personalnej HR Support niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

Nasi klienci