Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Przychodnia Wesoły Kundelek z Leska w Grupie LuxVet

Grupa LuxVet rozwija się nie tylko w dużych miastach. Na mocy podpisanej umowy w szeregi Grupy wstąpiła placówka z Podkarpacia: przychodnia weterynaryjna Wesoły Kundelek w Lesku.

Wesoły Kundelek jest jedną z najbardziej znanych i prężnie działających placówek w regionie. Przychodnia znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 48 w Lesku, a prowadzi ją doktor Karol Kusal, który wraz z małżonką kieruje również lokalnym schroniskiem dla zwierząt.

Zespół przychodni tworzy 3 lekarzy weterynarii, 2 techników oraz pracownik administracyjny. Placówka świadczy usługi z zakresu diagnostyki laboratoryjnej i obrazowej, interny oraz chirurgii miękkiej i twardej. Do dyspozycji pacjentów są 2 gabinety lekarskie oraz sala operacyjna, wyposażone m.in. w urządzenia RTG, USG, endoskop, pompy infuzyjne, a także w pełni wyposażone laboratorium.

Dołączenie do Grupy LuxVet umożliwi nam dalszy rozwój oraz dostęp do najnowszej wiedzy w zakresie dobrych praktyk weterynaryjnych. Dzięki temu będziemy jeszcze skuteczniej pomagać naszym podopiecznym, a ich dobro od zawsze jest naszym priorytetem. – mówi lek. wet. Karol Kusal, założyciel placówki.

Grupa LuxVet będzie również wspierać placówkę w zakresie administracji, księgowości, zakupów, obsługi IT oraz marketingu. Zespół uzyska dostęp do pakietu benefitów pracowniczych oraz bezpłatnych szkoleń realizowanych w ramach platformy szkoleniowej LuxVet.

***

O Grupie LuxVet

Grupa integruje i rozwija branżę weterynaryjną w Europie Środkowo-Wschodniej w elastycznym, partnerskim modelu biznesowym, z szacunkiem dla dotychczasowych dokonań integrowanych podmiotów. Współpracując z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczenia zwierząt oraz budując swój pierwszy w Polsce szpital dla małych zwierząt, Grupa LuxVet dąży do rozwoju najwyższej jakości usług weterynaryjnych i podnoszenia standardów pracy w branży.

Grupę wspierają kapitałowo trzy fundusze inwestycyjne: fundusze zarządzane przez Oaktree Capital Management, L.P. (akcjonariusz większościowy, będący również udziałowcem większościowym UNAVETS Group, siostrzanej dla LuxVet, wiodącej platformy weterynaryjnej na Półwyspie Iberyjskim), Cornerstone Investment Management oraz INVL Baltic Sea Growth Fund.

www.grupaluxvet.pl

Nasi klienci