Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Sympozjum „Wirtualny pacjent kardiologiczny” pod kierownictwem naukowym dr hab. n. wet. Magdaleny Garncarz oraz lek. wet. Rafała Niziołka

Szanowni Państwo,

mam przyjemność  zaprosić Państwa na pierwsze sympozjum Wirtualny pacjent kardiologiczny pod kierownictwem naukowym dr hab. n. wet. Magdaleny Garncarz oraz lek. wet. Rafała Niziołka, które zaplanowane jest na 21-22.10.2022r. i odbędzie się w 03Hotel&o3Meet w Warszawie.

Firma MasterVet swoją działalność rozpoczęła w 2013 roku od szkolenia z podstaw echokardiografii. To właśnie wtedy rozpoczęła się nasza wspaniała przygoda z kardiologią, która dziś po latach stanowi jeden z najliczniejszych działów, obejmujący różnego rodzaju szkolenia podzielone na stopnie zaawansowania. Od tego momentu – w przyszłym roku będzie 10 lat, dokładamy wszelkich starań aby dotrzeć do jak najszerszej grupy specjalistów, nieustannie udoskonalając nasze szkolenia. Naszymi wykładowcami są niepodważalne autorytety w dziedzinie diagnostyki weterynaryjnej jak dr. hab. n. wet. Magdalena Garncarz, lek. wet. Rafał Niziołek, jak i inni wspaniali lekarze, których dobrze znacie z naszych szkoleń i których także, będziecie Państwo mogli spotkać podczas sympozjum – dr n. wet. Agnieszka Wrzesińska, lek. wet. Ewa Zwierzyńska, lek. wet. Magdalena Kraińska, lek. wet. Aleksandra Marcinowska oraz prowadząca całe sympozjum lek. wet. Aleksandra Krawczyk.

Następnym krokiem w strategii rozwoju MasterVet  jest organizowanie dla Państwa tematycznych sympozjów dotykających różnych dziedzin weterynarii. Pierwszym tematem, z którym chcemy się zmierzyć będzie „Wirtualny pacjent kardiologiczny”, w nawiązaniu do naszych początków,  adresowany do szerokiego grona kardiologów. Podczas dwudniowego spotkania chcemy przybliżyć Państwu algorytm postępowania podczas diagnostyki kardiologicznej pacjentów oparty na długoletnim doświadczeniu naszych wykładowców, a także poznać Wasze doświadczenia, opinie i spostrzeżenia – bo Wasza wiedza jest dla nas równie cenna.  Natomiast zderzenie dwóch odmiennych spojrzeń na każdy z prezentowanych przykładów gwarantuje niepowtarzalny charakter spotkania. Dzięki nowoczesnym narzędziom będą mieli Państwo okazję interaktywnie uczestniczyć w omawianiu i diagnozowaniu przygotowanych przez nas wcześniej przypadków klinicznych, dzielić się uwagami, spostrzeżeniami i swoim doświadczeniem.

Naszym celem jest aktywny Państwa udział i wspólne dzielnie  się z wiedzą wynikającą z Waszej codziennej praktyki oraz praktyki naszych prelegentów, wszystko zgodnie z najnowszymi trendami w kardiologii. Dzień poprzedzający sympozjum to spotkanie z gronem wyżej wymienionych wspaniałych lekarzy z dziedzin anestezjologii, endokrynologii, nefrologii i onkologii.

My, dla Waszego komfortu gwarantujemy kompleksową obsługę Waszego pobytu, ciekawe wykłady poprzedzające sympozjum w oryginalnej odsłonie, fantastyczną, ciepłą atmosferą naukową, ciekawe miejsce i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, z Waszym aktywnym udziałem.

Będzie mi bardzo miło się z Państwem spotkać,

 

Iwona Koprowska

Prezes MasterVet Akademia Diagnostyki Weterynaryjnej Sp. z o.o.

 

Rejestracjahttps://www.wirtualnypacjent-vet.pl/rejestracja

Nasi klienci