Anestezjologia małych zwierząt dla techników weterynarii step by step

  • Data szkolenia: 21-10-2017
  • Organizator szkolenia: MasterVet
  • Miejsce szkolenia: Łódź

„Anestezjologia małych zwierząt dla techników weterynarii step by step” pod kierownictwem naukowym: lek. wet. Sebastiana Domańskiego

Termin: 21.10.2017 r.

Miejsce: Łódź, Hotel NoBo

Ilość uczestników: max. 12

Koszt: 900/700 brutto/os. lub 1.600 brutto/2 os.

Prowadzący: lek. wet. Sebastian Domański

Program dostępny na: www.mastervet.pl

Szczegóły i zapisywww.mastervet.pl

Szkolenie skierowane jest do:

Wszystkich techników weterynarii zainteresowanych opanowaniem wiedzy i umiejętności z obszaru anestezjologii małych zwierząt.

Cel szkolenia:

Nauka anestezjologii małych zwierząt od podstaw w zakresie możliwym do opanowania i swobodnego wykonywania przez technika weterynarii. Szkolenie kładzie nacisk na praktyczną wiedzę a także niezbędną teorię. Ma na celu przygotowanie do prowadzenia i monitorowania znieczulenia. Tylko z nami zdobędziesz kompletną wiedzę o procedurach anestezjologicznych prowadzonych przez technika podczas znieczulania małych zwierząt, podnosząc swoje kwalifikacje staniesz się atrakcyjny dla pracodawców na rynku pracy.

Co powinieneś wiedzieć po naszym szkoleniu:

Jak prawidłowo ,,krok po kroku” wykonać znieczulenie, jakie są rodzaje i schematy  znieczuleń. Dowiesz się także, co jest niezbędne do przeprowadzenia znieczulenia, jak należy monitorować pacjenta i jak reagować w różnych sytuacjach, a także zdobędziesz niezbędną wiedzę o lekach stosowanych w anestezjologii. Uzupełnienie tematu to intubacja  oraz cenna wiedza praktyczna jak coś wymknie się spod kontroli…  Szkolenie jest tak skonstruowane, aby wiedza i umiejętności zdobyte na nim pozwoliły na swobodną współpracę z lekarzem weterynarii.

Nasi klienci