Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Praktyczne warsztaty z weterynaryjnej medycyny behawioralnej

Warszawa

21 października 2018

 

 

lek. wet. Joanna Iracka

„Jak zmienić panterę w mruczka – konsultacja behawioralna agresywnych pacjentów”

Kiciuś Puszek przemienił się w dziką panterę gotową atakować każdego, kogo zobaczy?

Ruszajmy zatem ocalić życie i emocjonalną więź opiekunów z kotem.  Takie przemiany mogą się przydarzyć każdemu, najłagodniejszemu nawet kotu i wywołują prawdziwy szok i przerażenie u opiekunów. I słusznie, bo zagrożenie dla ich zdrowia jest bardzo realne. Jest też wiele mniej dramatycznie pojawiających się, ale także niebezpiecznych (dla ludzi lub innych zwierząt) zachowań agresywnych, do których, u tego gatunku, dochodzi łatwo i na różnym tle: strachu, frustracji, zachowań terytorialnych.

Na warsztatach zajmiemy się tym, jak udzielić pierwszej pomocy rodzinie z agresywnie zachowującym się kotem, Jak dociekać przyczyn takich zachowań i jak znaleźć na nie środki zaradcze.

Warsztat odbędzie się w dniu 21.10.2018 w godz. 14-18

 

lek. wet. Aleksandra Słyk-Przeździecka

„Koci detektyw i zagadka porzuconej kuwety”

Dobry detektyw musi dostrzegać to, co niedostrzegalne, łączyć fakty, dedukować i wnioskować z pozornie nieistotnych przesłanek.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wytropić kto i dlaczego załatwił swoje potrzeby poza kuwetą…

Jeśli szukasz sposobów na rozwiązanie kuwetowych tajemnic…

Na warsztatach, wejdziesz w rolę oficera śledczego i spróbujesz rozwikłać niejedną zagadkę kuwetową.

Warsztat odbędzie się w dniu 21.10.2018 w godz. 9-13

 

dr n. wet. Jagna Kudła

„Ściemnianie po kociemu, czyli co ukrywa przed Tobą stary kot, ale chciałby żebyś mu pomógł?”

Można zaryzykować stwierdzenie, że im starszy kot tym jego terapia stanowi większe wyzwanie. Dlaczego? Otóż z jednej strony wiele zaburzeń zachowania to jedynie czubek góry lodowej, a z drugiej, kot zrobi wszystko, żeby nikt nie odkrył tego co stara się ukryć – a podnóże góry może znajdować się bardzo głęboko… To od wnikliwie przeprowadzonego śledztwa, jakim jest wywiad z opiekunem starszego zwierzęcia, w dużej mierze zależy powodzenie terapii.

O co więc pytać i jak zadawać pytania, żeby dowiedzieć się co ukrywa kot? Zapraszam na warsztaty!

Warsztat odbędzie się w dniu 21.10.2018 w godz. 9-13

 

lek. wet. Jolanta Łapińska

„Przychodnia weterynaryjna przyjazna kotom”

W czasie warsztatów można się będzie dowiedzieć jakie zmiany warto wprowadzić w klinice weterynaryjnej tak, aby była ona przyjazna kotom. Ponad to, jak postępować z kotem w czasie badania klinicznego i zabiegów, aby ograniczać stres i dyskomfort wynikający z przeprowadzanych czynności. Omówiony będzie także system socjalizacji i habituacji kociąt, tak aby wyrosły na niekłopotliwych i łatwych w obsłudze pacjentów, oraz system szkolenia właścicieli kotów, aby umiejętnie postępując ze swoimi pupilami nie potęgowali u nich stresu wynikającego z wizyty w lecznicy.

Warsztat odbędzie się w dniu 21.10.2018 w godz. 14-18

 

 

Zofia Fraś

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie. Członek AVA. Interesuje się głównie anestezjologią, intensywną opieką oraz medycyną ratunkową. Stale rozwija swoje umiejętności ucząc się od najlepszych zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Od początku swej pracy zawodowej związana z Przychodnią Weterynaryjną BIAŁOBRZESKA. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem zawsze dzieli się z innymi. Bardzo lubi opowiadać o zwierzętach, nieco mniej o sobie.

Warsztat odbędzie się w dniu 21.10.2018 w godz. 9-13

 

FORMULARZ

Rejestracja i wpłata do 23.09.2018 – 490 zł

Opłata za udział w warsztacie po 23.09.2019 – 550 zł

Dla członków PSLWMZ zniżka 10%

Powinna być wniesiona na konto :

Centrum Szkoleń Behawioralnych ETOVET

mBank 13 1140 2004 0000 3402 7671 3385

lub

na konto PayPal – etovet@etovet.pl
(przelew na e-mail)

 W tytule przelewu prosimy podać: imię i nazwisko i nazwisko prowadzącej

Kontakt do organizatora:
ETOVET
etovet@etovet.pl
tel. 507 310 676

 

Nasi klienci