Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Ubezpieczenie psów i kotów od PETHELP i Europy

PETHELP – dostawca pakietów weterynaryjnych dla zwierząt domowych nawiązał współpracę z Europa Ubezpieczenia. Razem wprowadzają na rynek kompleksowe ubezpieczenie dla psów i kotów.

14,6 mln – tyle domowych psów i kotów zamieszkuje obecnie w Polsce. Są ważnymi członkami rodzin, przyjaciółmi i towarzyszami życia. Dbamy o ich bezpieczeństwo, a nasi pupile – podobnie jak my sami – chorują i przydarzają im się nieszczęśliwe wypadki. Mimo to oferta produktów ubezpieczeniowych, chroniących ich życie i zdrowie jest na rynku bardzo wąska i często nie spełnia wysokich wymagań ze strony właścicieli zwierząt. Chce to zmienić PETHELP, który jest twórcą pierwszego na polskim rynku pakietu weterynaryjnego dla właścicieli zwierząt oraz Europa Ubezpieczenia. Razem stworzyli ubezpieczenie dla psów i kotów PetHelp+, zapewniające kompleksową ochronę domowych czworonogów przed m.in. skutkami nieszczęśliwych wypadków czy nagłego zachorowania.

Głównym elementem ubezpieczenia Pethelp+ jest ochrona zdrowia i życia domowych psów i kotów. Produkt jest dostępny w dwóch wariantach. W wariancie Mini zapewnia pokrycie kosztów leczenia skutków nieszczęśliwych wypadków; natomiast w wariancie Maxi dochodzą do tego koszty leczenia weterynaryjnego, związane z nagłym zachorowaniem zwierzęcia. Klienci otrzymują do wyboru trzy sumy ubezpieczenia: 5 tys. zł, 25 tys. zł i 50 tys. zł.

Dodatkowymi elementami PetHelp+ jest ubezpieczenie OC dla szkód osobowych i majątkowych, świadczenie w przypadku kradzieży zwierzęcia, usługi assistance oraz dostęp do infolinii weterynaryjnej. Klienci mają także możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o ryzyko śmierci zwierzęcia.

– Dla wielu z nas psy i koty są członkami rodziny, z którymi jesteśmy mocno emocjonalnie związani. W przypadku choroby pupila jesteśmy gotowi zapewnić im specjalistyczne leczenie, które jest dostępne tylko prywatnie i w pełni odpłatne. Dlatego ubezpieczenie Pethelp+ jest tak skonstruowane, by jednocześnie zapewnić kompleksową ochronę życia i zdrowia czworonogów oraz chronić portfele ich właścicieli przed niespodziewanymi i wysokimi wydatkami – mówi Sylwia Łuczyńska, menadżer ds. współpracy B2B w Europa Ubezpieczenia.

Ubezpieczenie zwierząt domowych jest dostępne jako uzupełnienie pakietu weterynaryjnego PetHelp, oferującego rozszerzoną profilaktykę, m.in. dostęp do wizyt kontrolnych, szczepień, diagnostyki obrazowej, preparatów przeciw kleszczom, badań laboratoryjnych oraz innych usług weterynaryjnych. Ubezpieczenie Pethelp+ można kupić na okres 12 miesięcy, ale nie krócej niż na czas trwania posiadanego przez klienta pakietu weterynaryjnego. Składkę można opłacić jednorazowo lub rozłożyć na miesięczne płatności.

– Doskonale wiemy, jak ważne dla właścicieli jest zdrowie i bezpieczeństwo ich czworonożnych pupili. Dlatego zdecydowaliśmy się wzbogacić ofertę o kompleksowe ubezpieczenie psów i kotów. Dzięki niemu jesteśmy w stanie oferować klientom jeszcze wyższy standard ochrony ich zwierząt. Jestem przekonany, że połączenie pakietu weterynaryjnego z ubezpieczeniem spotka się z bardzo dobrym przyjęciem i zainteresowaniem ze strony klientów. Dodatkowo chcę podkreślić, że przy tworzeniu tego typu komplementarnego rozwiązania, bardzo ważna była dla nas nasza misja, jaką jest upowszechnienie profilaktyki weterynaryjnej– mówi Sławomir Wiatr, CEO i założyciel Pethelp.

Klienci indywidualnie mogą kupić ubezpieczenie wraz z pakietem weterynaryjnym na stronie: www.pethelp.pl. PetHelp oferuje pakiety również w formie benefitu pracowniczego. Z takiej opcji skorzystali już: Rossmann, BSH czy Booksy. Właściciele czworonogów, którzy posiadają już pakiet weterynaryjny Pethelp, będą mogli dokupić ubezpieczenie w ciągu 90 dni od zakupu pakietu.

Pethelp to dostawca pakietów weterynaryjnych – pierwszego i jedynego takiego rozwiązania na polskim rynku, stworzonego na wzór pakietów medycznych dla ludzi. Pakiety weterynaryjne są oferowane w formie indywidualnej lub jako benefit pracowniczy. W zakres pakietu wchodzą najważniejsze usługi weterynaryjne, takie jak: badania laboratoryjne, szczepienia, wizyty, badania obrazowe (USG, RTG), preparaty na pasożyty i kleszcze, zabiegi pielęgnacyjne i wiele innych. Firma zbudowała sieć partnerską około 450 placówek weterynaryjnych, świadczących usługi dla objętych ochroną zwierząt.

Europa Ubezpieczenia to dwa towarzystwa ubezpieczeniowe: majątkowa TU Europa i życiowa TUnŻ Europa, działające na polskim rynku od ponad 25 lat. Firma specjalizuje się w sprzedaży ubezpieczeń we współpracy z partnerami biznesowymi, głównie z rynku finansowego i turystycznego. W skład akcjonariatu Europa Ubezpieczenia wchodzą niemiecki gigant ubezpieczeniowy Talanx (50% + 1 akcja) i japoński ubezpieczyciel Meiji Yasuda (49,9% akcji).

Nasi klienci