Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Przychodnia Weterynaryjna Mazur w Grupie LuxVet

Przychodnia Weterynaryjna Mazur to kolejna placówka weterynaryjna, która będzie rozwijać się przy wsparciu Grupy LuxVet. Na mocy podpisanej umowy w szeregach LuxVet znajdą się obie filie Przychodni: w Bytomiu i w Tarnowskich Górach.

Przychodnia Weterynaryjna Mazur powstała w 2009 roku. Jako pierwsza otwarta została filia w Bytomiu, która obecnie dysponuje trzema gabinetami lekarskimi, salą operacyjną, laboratorium, pomieszczeniami socjalnymi, sklepem, poczekalnią i recepcją. We wrześniu 2019 roku otwarta została druga filia sieci – w Tarnowskich Górach. Obie placówki obsługuje zespół składający się z sześciu lekarzy weterynarii, dwóch techników, zoo-fizjoterapeuty oraz dodatkowego średniego personelu weterynaryjnego.

Przychodnia Weterynaryjna Mazur zajmuje się profilaktyką oraz leczeniem zwierząt domowych: psów, kotów, gryzoni oraz ptaków ozdobnych i gołębi pocztowych. Swoim klientom oferuje usługi z zakresu diagnostyki obrazowej, interny, chirurgii miękkiej, stomatologii, okulistyki, dermatologii, ortopedii oraz rehabilitacji. Placówki wyposażone są w nowoczesny sprzęt, w tym m.in. USG, RTG, EKG, analizator hematologiczny i biochemiczny, unit stomatologiczny czy inkubator.

Od roku 2013 Przychodnia opiekuje się podopiecznymi Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Bytomiu. Współpracuje również z wieloma fundacjami oraz hodowlami psów i kotów rasowych.

– W naszą pracę wkładamy całe serce, a każdego pacjenta traktujemy indywidualnie. Chcemy, aby nasza pomoc była jak najbardziej kompleksowa i odpowiadała na potrzeby naszych pacjentów. Dlatego zależy nam na stałym rozwoju – zarówno usług, jak i kompetencji naszego zespołu. Z Grupą LuxVet, będziemy mogli zrealizować w tym zakresie dużo więcej. – mówi doktor Mateusz Mazur, założyciel Przychodni.

Grupa LuxVet będzie wspierać rozwój Przychodni w zakresie m.in. chirurgii i rehabilitacji. Obie placówki otrzymają również wsparcie w obszarze administracyjno-księgowym, operacyjnym, zakupów, HR i rekrutacji, obsługi IT oraz marketingu. Zespół objęty zostanie systemem szkoleń i wymiany wiedzy, a także benefitami, takimi jak prywatna opieka medyczna.

***

O Grupie LuxVet

Grupa integruje i rozwija polską branżę weterynaryjną w elastycznym, partnerskim modelu biznesowym, z szacunkiem dla dotychczasowych dokonań integrowanych podmiotów. Współpracując z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczenia zwierząt oraz budując swój pierwszy w Polsce szpital dla małych zwierząt, Grupa LuxVet dąży do rozwoju najwyższej jakości usług weterynaryjnych i podnoszenia standardów pracy w branży w całym kraju.

Grupę wspierają kapitałowo trzy fundusze inwestycyjne: Oaktree Capital Management – akcjonariusz większościowy (będący m.in. udziałowcem większościowym siostrzanej platformy weterynaryjnej na Półwyspie Iberyjskim: UNAVETS Group), Cornerstone Investment Management oraz INVL Baltic Sea Growth Fund.

www.grupaluxvet.pl

Nasi klienci