Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

LightScalpel, Inc. powołało KonsorcjumVet jako swojego przedstawiciela w Polsce

LightScalpel, Inc. powołało KonsorcjumVet (www.konsorcjum.vet) jako nowego agenta sprzedaży w Polsce linii laserowych produktów VetScalpel.
KonsorcjumVet to nowo powstałe konsorcjum którego partnerami są Advanced Solutions (Wojciech Pawlicki) oraz Vetter Edu (Mateusz Domka).

Według Steve’a Nielsena, International Business Development Managera VetScalpel, Polska ma największą bazę instalacyjną VetScalpel w Europie.
Wzrost ilości wdrożeń był wykładniczy w ciągu ostatnich 18 miesięcy. Ten wzrost skłonił VetScalpel do znalezienia lokalnej firmy, która będzie wspierać obecnych klientów i nadal powiększać liczbę nowych wdrożeń.

LightScalpel, Inc. jest amerykańskim projektantem i producentem najnowocześniejszych, precyzyjnych, trwałych i wysoce ergonomicznych laserów CO2 z ekskluzywnymi elastycznymi włóknami do zastosowań w medycynie, stomatologii i chirurgii weterynaryjnej.
Weterynaryjne lasery chirurgiczne LightScalpel (VetScalpel – www.vetscalpel.com) zapewniają przewidywalną i powtarzalną reakcję tkanek, szybką ablację i natychmiastową hemostazę.
Niezwykle precyzyjne cięcie, minimalne uszkodzenia boczne, czyste i bezkrwawe pole operacyjne oraz minimalny ból pooperacyjny sprawiają, że laser VetScalpel CO2 jest narzędziem z wyboru w szerokiej gamie codziennych zabiegów weterynaryjnych.

Nasi klienci