Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Weterynarz na wakacjach. Konkurs na Instagramie

Wystartował nowy konkurs fotograficzny miesięcznika „Weterynaria”. Do wygrania pobyt w hotelu, egzemplarze książek oraz roczne prenumeraty naszego miesięcznika.

wet na wakacjach_FB_ikona_v1

Co zrobić, by móc je wygrać? Do 14 sierpnia do północy na adres konkurs@weterynarianews.pl prześlij nam swoje zdjęcie związane tematycznie z nazwą konkursu. Do maila ze zdjęciem dołącz pełne imię i nazwisko oraz numer telefonu. W drugiej połowie sierpnia na profilu „Weterynarii” na Instagramie odbędzie się głosowanie na wybrane przez grono redakcyjne zdjęcia finałowe. Nagrody w konkursie to voucher na pobyt w Hotelu ComfortBiznes Pruszków lub Hotel ComfortExpress Świebodzin, trzy egzemplarze „Neurologii psów i kotów. Wybranych przypadków klinicznych”, trzy egzemplarze „Podstaw prawnych działalności klinicznej oraz dokumentacji w medycynie weterynaryjnej” i prenumeraty miesięcznika „Weterynaria”. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 1 września.

Regulamin konkursu dostępny tutaj. Zapraszamy do udziału!

Nasi klienci