Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

WSZECHSTRONNE KOMPENDIUM MEDYCYNY WETERYNARYJNEJ

Niezawodny pomocnik w codziennej praktyce, niezbędny w kieszeni fartucha każdego lekarza weterynarii.

W tym kieszonkowym kompendium zawarto najważniejsze obszary tematyczne, począwszy od antybiotykoterapii, przez choroby zakaźne, po znieczulenie i badania rentgenowskie. Zagadnienia opisano w przejrzysty, zwięzły i zarazem zrozumiały sposób. Ta poręczna książka służy pomocą, podając fakty oraz praktyczne wskazówki przydatne na studiach i w codziennej pracy.

Bogata w informacje: wszystko o psach, kotach, koniach, bydle i świniach.

Aktualna: choroby zakaźne, kwestie prawne i najnowsze uregulowania dotyczące obowiązku dokumentacyjnego z komentarzami odnoszącymi się do polskich realiów.

Przejrzysta: przystępnie zaprezentowana wiedza w formie licznych tabel i wykresów.

Praktyczna: konkretne propozycje dawkowania leków i sugestie dotyczące postępowania leczniczego w najczęstszych chorobach i stanach nagłych.

Kompendium zostało wydane w ramach serii „Weterynaria w praktyce”, która zawiera literaturę niezbędna w pracy każdego specjalisty.

 

O SERII „Weterynaria w praktyce”

Seria publikacji przygotowana przez PZWL Wydawnictwo Lekarskie z myślą o praktykujących specjalistach medycyny weterynaryjnej oraz kształcących się lekarzach tej specjalności. Do tej pory ukazały się :

„Zabiegi lekarsko-weterynaryjne u koni” – porady doświadczonych praktyków; know how na najwyższym poziomie; przydatne informacje praktyczne

„Choroby skóry małych zwierząt” – wiedza praktyczna wzbogacona o ważne i przydatne wskazówki; omówienie metod diagnozowania i badania; ponad 200 kolorowych rycin

„Techniki pracy ze zwierzętami użytkowymi” – zasady obserwacji zwierząt, techniki badań, zabiegów i pomocy porodowej; zasady prowadzenia stada

„Techniki pracy w lecznicy małych zwierząt” – najczęstsze choroby zwierzęce; przeprowadzenie badania;. zestawienie szczepień

 

O PZWL WYDAWNICTWO LEKARSKIE

Od ponad 70 lat nie szczędzimy energii, by dostarczać lekarzom i pracownikom systemu opieki medycznej, studentom oraz wykładowcom najaktualniejszej wiedzy medycznej. Na dorobek wydawniczy PZWL zapracował cały zespół pokoleń wybitnych autorów i wydawców, dzięki którym do tej pory ukazało się ponad 14 tys. tytułów w łącznym nakładzie przekraczającym ponad 300 mln egzemplarzy. Od roku 1998 Wydawnictwo należy do Grupy PWN.

Publikacje PZWL cieszą się uznaniem wśród Czytelników, do których są adresowane: lekarzy, lekarzy dentystów i weterynarii, specjalistów rehabilitacji medycznej, medycyny ratunkowej, specjalistów medycyny estetycznej, farmaceutów, studentów, pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów, ratowników medycznych, kosmetyczek, rodziców i pacjentów.

Stawiając czoła rozwojowi nauk medycznych, zmianom form kształcenia oraz innowacjom w zakresie wykonywania zawodów medycznych Wydawnictwo przekazuje całemu środowisku najbardziej wartościową literaturę. Wydawnictwo Lekarskie PZWL – lider wśród wydawców medycznych!

 

Medycyna weterynaryjna. Kompendium Autor: Merl Kristin, Wilczek Christa
red. nauk. wydania polskiego: Marek Gehrke
Wydawca: PZWL Wydawnictwo Lekarskie
Typ oprawy: miękka
Wydanie: Warszawa, I, 2018
Ilość stron: 576
Strona: http://bit.ly/medycynaweterynaryjna

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasi klienci