Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Wyczekiwany debiut

vetsteps DSC_3895Po raz pierwszy o pracach związanych z przygotowaniem portalu VetStudyCentre.com informowaliśmy w kwietniu tego roku. Zespół Vet Steps pracował nad doborem kadry naukowej oraz tematów, zajęty był nagraniami, animacjami i montażem filmów. Wreszcie nadszedł czas premiery.

Firma Vet Steps zadebiutuje ze swoimi produktami podczas Kongresu Medycyny Weterynaryjnej Małych Zwierząt PSLWMZ w Warszawie 24 –
26 października. Na stoisku będzie można obejrzeć filmy, zarejestrować się w portalu oraz zapoznać się z nowatorską aplikacją wspomagającą lekarzy weterynarii w diagnozowaniu.

CZYM JEST VETSTUDYCENTRE.COM?

Na portalu każdy lekarz weterynarii będzie mógł umieszczać filmy z przeprowadzonych zabiegów lub ciekawych przypadków, z jakimi się zetknął. Umożliwi to poszerzanie wiedzy praktycznej z zakresu diagnostyki i leczenia bezpośrednio od praktyków. Osobnym kanałem będzie ten z filmami. – Przygotowujemy szeroki zakres szkoleń przydatnych dla jak największej grupy lekarzy weterynarii zajmujących się leczeniem zwierząt towarzyszących. Dominują tematy, dzięki którym lekarz może od razu wcielić zdobytą wiedzę w życie, np. z zakresu chirurgii, diagnostyki klinicznej czy nagłych przypadków – mówi lek. wet. Jakub Kornacki, prezes Vet Steps. – Czerpiemy wiele satysfakcji, sił i pozytywnej energii z pracy z lekarzami, którzy postanowili podzielić się swoją wiedzą w przygotowanych wspólnie szkoleniach. Możliwość współpracy ze specjalistami, jak: dr n. wet. Magdalena Kalwas-Śliwińska, lek. wet. Aleksandra Maluta, dr n. wet. Wojciech Hildebrand, dr n. wet. Łukasz Matyszczak czy dr n. wet. Piotr Wilkołek, to dla nas duży sukces. A to zaledwie część doskonałej kadry – podkreśla z przekonaniem.

Animacje 3D przygotowane specjalnie na potrzeby szkoleń są wyjątkową częścią VetStudyCentre.com. To nowość w filmach szkoleniowych w naszej branży.

znaczek 1 znaczek 2znaczek 3

Nasi klienci