Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Zapraszamy do udziału w konferencji WETERYNARIA, która odbędzie się w dniach 14-15.09.2024 w Kielcach.

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji WETERYNARIA, która odbędzie się w dniach 14-15.09.2024 w Kielcach.

Tym razem tematem przewodnim będą wybrane choroby przewlekłe w weterynarii. Będziemy chcieli wspólnie odpowiedzieć sobie na takie pytania jak: które choroby uznawane są za przewlekłe, kiedy należy uznać, że już leczymy chorobę przewlekłą, jak o takiej chorobie rozmawiać z opiekunem pacjenta…Oczywiście powiemy też jak je diagnozować i jakie są możliwości, wskazania, rokowania co do ich leczenia.

Wykłady poprowadzą, tak jak to było dotąd, znani lekarze specjaliści klinicyści z zakresu dermatologii, okulistyki, kardiologii, neurologii, nefrologii, onkologii i oczywiście szeroko pojętej internie. Konferencje otworzymy wykładem inauguracyjnym na temat tego co to w ogóle jest choroba przewlekła i podywagujemy o aspektach etycznych leczenia chorób przewlekłych. Konferencje zakończymy wykładem farmakologa, który podpowie nam na co zwrócić uwagę ordynując leki podczas leczenia chorób przewlekłych, tak żeby się „nie gryzły”.

Zupełną nowością na tej konferencji będzie panel dyskusyjny z lekarzami praktykami, pracującymi w dużych, ogólnych lecznicach w Szczecinie i Bydgoszczy, którzy odpowiedzą nam na pytania jak z ich perspektywy wygląda leczenie pacjentów, którzy mają np. kilka zdrowotnych problemów jednocześnie, i tych przewlekłych i tych na ostro.

Zatem jak zwykle będzie to konferencja dla praktyków od praktyków!

Serdecznie zapraszamy!

lek. wet. Jacek Garncarz, ESE ECVO

Miejsce konferencji: GRAND Hotel Kielce, ul. H. Sienkiewicza 78

Program i rejestracja: https://wet.eximasolutions.pl/

Organizator: EXIMA Solutions Sp. z o.o.

Nasi klienci