Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Akcja Psia Krew w Bytomiu

Weterynaryjny Bank Krwi im. Milusia oraz Przychodnia dla Zwierząt Silesia-Vet zapraszają do wzięcia udziału w akcji Psia Krew w Bytomiu vol 8. Akcja odbędzie się 28 września przy ul. Schenka 1A w Bytomiu, na terenie przychodni.

łącznie2222

Wydarzenie ma na celu zebranie jak największej ilości psiej krwi, która pomoże wymagającym natychmiastowej pomocy zwierzakom – pacjentom przychodni weterynaryjnych w całej Polsce. Początek o godzinie 9:00. Dawcą może zostać każdy pies spełniający następujące warunki:

  • zdrowy
  • waga co najmniej 26 kg
  • wiek pomiędzy 10 m-cy – 7 lat
  • regularnie odrobaczany, szczepiony przeciwko chorobom zakaźnym oraz zabezpieczony przed pchłami i kleszczami

Nowi dawcy otrzymają w zamian chustę z napisem „Ratuję życie”, określenie grupy krwi oraz wykonane badanie w kierunku HB i Bart. Wszystkim dawcom przysługują również 3 kg wysokoenergetycznej karmy Eukanuba, dawka preparatu chroniącego przed kleszczami, badania morfologiczne, badania biochemiczne i badanie w kierunku bebeszjozy.

Wyniki badań przesyłane będą do 7 dni. Zapisy wyłącznie telefoniczne u organizatora, u pani Anny Mach (tel. 500-235-384; anna_mach@interia.pl) Więcej informacji na Facebooku i stronie przychodni Silesia-Vet.

Nasi klienci