Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Konferencja „Zwierzęta egzotyczne” w Warszawie

IVSA LOGO22 listopada 2014 roku na terenie kampusu akademickiego SGGW w Warszawie odbędzie się organizowana przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Studentów Weterynarii IVSA Warszawa, konferencja „Zwierzęta egzotyczne”. Miesięcznik „Weterynaria” jest patronem medialnym wydarzenia.

Tematyka konferencji będzie obejmowała zagadnienia związane z hodowlą i chowem, żywieniem oraz chorobami zwierząt egzotycznych. Planowane są również relacje z podróży osób, które obserwują zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

Wydarzenie jest adresowane do szerokiego grona odbiorców – hodowców, lekarzy weterynarii, studentów, amatorów terrarystyki, pasjonatów oraz osób zainteresowanych proponowanymi zagadnieniami.

Jest to już druga edycja konferencji o tej tematyce organizowana przez IVSA Warszawa.

Relacja z pierwszej edycji imprezy tutaj.

Nasi klienci