Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

ZOONOOOC w płockim ZOO już 4 i 5 lipca

FACEBOOKZawsze byłeś ciekawy tego, jak zachowują się dzikie zwierzęta nocą, lecz nigdy nie mogłeś obserwować ich na żywo? Płocki Miejski Ogród Zoologiczny organizuje ZOONOOOC – imprezę, której celem jest właśnie obserwacja zwierząt o nietypowych – dla nas, ludzi – porach. Uczestnicy tego wydarzenia mają niepowtarzalną okazję przebywania wśród dzikich zwierząt i wsłuchiwania się w nocne odgłosy natury. A wszystko już 4 i 5 lipca.

Wystarczy wrzucić dowolną kwotę do specjalnej skarbonki. Datki przeznaczone zostaną na cele statutowe Towarzystwa Przyjaciół Miejskiego Ogrodu Zoologicznego, m.in. na organizację imprezy dla dzieci niepełnosprawnych i przewlekle chorych – „Wieczór marzeń w ZOO” – i na elementy wyposażenia ekspozycji dla zwierząt.

Rejestracja miejsc on-line już ruszyła – ilość miejsc jest ograniczona – 999 osób. Można jej dokonać tutaj. W przypadku nie wyczerpania limitu rezerwacji on-line bądź w przypadku, gdy osoby, które zarezerwowały miejsce, się nie stawią, wpuszczane będą osoby, które będą mogły wypełnić formularz ręcznie – przy wejściu do ZOO.

Osoby niepełnoletnie muszą obowiązkowo znajdować się pod opieką i nadzorem rodziców lub innych osób dorosłych jako opiekunów prawnych. Wejście na teren ZOO będzie możliwe w godzinach 20.00 – 23.00 na podstawie dokonanej rezerwacji on-line, wypełnionego i wydrukowanego formularza oraz okazania dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości.

Dla uczestników „ZOONOOOCY” zorganizowane zostaną konkursy, w których nagrodami będą m.in.: możliwość uczestniczenia w porannym przygotowaniu pożywienia dla zwierząt, napełnieniu pokarmem zabawek dla słoni na ich wybiegu, karmieniu fok oraz pingwinów. Pierwszy z nich – fotograficzny – już ruszył – szczegóły zamieszczone są na stronie ZOO.

Radzimy zabrać ze sobą termos, latarkę, karimatę, materac, koc, śpiwór, płaszcz przeciwdeszczowy itp.

Osoby prowadzące to Michał T. Łukasiewicz (podróżnik, dziennikarz telewizyjny i pomysłodawca akcji) oraz Aleksander Niweliński (dyrektor ZOO w Płocku). Regulamin, program oraz formularz uczestnictwa dostępne są tutaj.

W poprzedniej imprezie wzięło udział prawie 400 osób. W tym roku staramy się pobić ten rekord. Na Facebooku udział zgłosiło już ponad 1100 osób.

ZOONOOOC
Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku
ul. Norbertańska 2
4-5 lipca, godz. 20:00-8.00

!logo zoo

Nasi klienci