Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Boomerang pomaga schronisku w Józefowie

„Boomerang. Oglądaj, baw się i śmiej!” – pod takim hasłem rusza właśnie nowa kampania wizerunkowa kanału dziecięcego należącego do Turnera. W ramach prowadzonych działań stacja uruchomiła m.in. aplikację na Facebooku „Dzieciaki dbają o psiaki”. Dzięki niej widzowie w formie zabawy będą mogli pomóc psom ze schroniska w Józefowie.

Poza ponadczasowymi kreskówkami Boomerang ma też teraz jeszcze jedną propozycję wspólnej zabawy dla dzieci i ich rodziców. W związku ze zbliżającą się zimą stacja chce razem ze swoimi widzami pomóc psiakom ze schroniska w Józefowie.  Najmłodsi i ich opiekunowie mogą wesprzeć schronisko w formie zabawy – opiekując się wybranym przez siebie pieskiem w aplikacji dostępnej na Facebooku Boomeranga oraz na stronie www.dzieciakidbajaopsiaki.pl. Wystarczy przez trzy dni zająć się szczeniakiem – nakarmić go, pobawić się z nim i położyć go spać. Po ukończeniu zadania użytkownik otrzymuje odznakę. 13 grudnia stacja wymieni zebrane odznaki na wartościowe przedmioty, które trafią do schroniska i pomogą psom przetrwać zimę. Im więcej odznak zbiorą w aplikacji widzowie Boomeranga, tym większe wsparcie trafi do potrzebujących zwierzaków. W akcję zaangażowały się m.in. znane mamy: wokalistka Magda Steczkowska i blogerka Nieperfekcyjna mama.  Boomerang to kanał dziecięcy należący do Turner Broadcasting System, który dostarcza najmłodszym bezpiecznej rozrywki i pomaga im odetchnąć od codziennych obowiązków.

 

 O Turner International

 

Turner International odpowiada za takie czołowe marki jak CNN, TNT, Cartoon Network i TCM, jak również inne kanały oraz działalność nadawcy w Ameryce Łacińskiej, Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i regionie Azji i Pacyfiku. Nadaje kanały płatnej i darmowej telewizji, jak również dostarcza usługi poprzez Internet, współpracuje komercyjnie z różnymi partnerami przy przedsięwzięciach z dziedziny mediów; działa w porozumieniu z Warner Bros. i HBO, by zwiększyć globalny zasięg WarnerMedia. Turner odpowiada za 48 marek telewizyjnych nadawanych jako 180 kanałów, w 34 językach w ponad 200 krajach. Turner International jest spółką zależną Turner, części koncernu WarnerMedia.

 

Biuro prasowe Turner Broadcasting System Polska, Plac Trzech Krzyży 10/14, 00-499 Warszawa

Barbara Izowska-Jędrych

Senior Marketing i PR Manager

Eastern Europe & Poland

Emila Rybak

PR Coordinator

Emila.Rybak@turner.com

+48 22 43 86 105

Jarosława Trocka

PR Manager dotrelations

jaroslawa.trocka@dotrelations.pl

+48 690 995 411

 

 

Nasi klienci