Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

 Centrum Zdrowia Małych Zwierząt dołącza do Grupy LuxVet

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt w Gorzowie Wielkopolskim to kolejna placówka weterynaryjna, która będzie rozwijać się przy wsparciu Grupy LuxVet. Na początek przychodnia zyska nowy gabinet rehabilitacyjny. W planach jest również stworzenie oddziału ratunkowego.

Centrum Zdrowia Małych Zwierząt w Gorzowie Wielkopolskim (ul. Myśliborska 38) to nowoczesna przychodnia weterynaryjna, specjalizująca się w chirurgii, ortopedii oraz kardiologii. Jej założyciele: lek. wet. Paweł Stolarek oraz lek. wet. Artur Domaradzki stawiają na nowoczesne rozwiązania, takie jak nowatorskie metody składania kości czy zabiegi medycyny regeneracyjnej. Placówka świadczy usługi również z zakresu profilaktyki chorób zakaźnych, diagnostyki obrazowej i laboratoryjnej, onkologii, interny oraz stomatologii. Dysponuje nowoczesnym sprzętem do RTG, USG, endoskopii i bronchoskopii, krioterapii, magnetoterapii, analizy krwi oraz diagnostyki mikroskopowej.

– Od początku istnienia naszej przychodni stawiamy na rozwój. Inwestujemy w nowoczesny sprzęt, stale podnosimy kwalifikacje zespołu, współpracujemy z innymi podmiotami weterynaryjnymi. Dołączenie do Grupy LuxVet to szansa, aby ten rozwój kontynuować – zarówno w kontekście placówki i świadczonych w niej usług, jak i pracującego w niej zespołu. – mówi lek. wet. Artur Domaradzki, jeden z założycieli CZMZ.

W pierwszym etapie w CZMZ powstanie nowy gabinet rehabilitacyjny – wyodrębniony przez zespól architektów Grupy na dotychczasowej powierzchni przychodni. Gabinet zostanie wyposażony w nowoczesny sprzęt, z uwzględnieniem bieżni wodnej, umożliwiającej m.in. leczenie schorzeń ortopedycznych, neurologicznych, rehabilitację po zabiegach, wsparcie w odchudzaniu czy poprawę komfortu życia psów-seniorów. Całość prac adaptacyjnych oraz zakup sprzętu koordynować będzie Grupa LuxVet – we współpracy z zespołem placówki.

W planach jest również stworzenie pierwszego w Gorzowie Wielkopolskim oddziału ratunkowego, dzięki któremu w nagłych przypadkach pacjenci otrzymają pomoc na miejscu i nie będą musieli już podróżować do sąsiednich miast.

– Zakres prac integracyjnych oraz rozwojowych dla CZMZ ustalaliśmy wspólnie z Zarządem Grupy LuxVet. Cieszę się, bo w pełni opowiadają one naszym potrzebom. Po ich przeprowadzeniu poziom usług i kompetencji dostępnych w naszej przychodni, będzie jeszcze wyższy, a CZMZ ma szansę stać się wiodącą placówką w mieście, a nawet regionie. Dodatkowo nasi pracownicy zyskają dostęp do wiedzy i nowe możliwości rozwoju. – dodaje lek. wet. Paweł Stolarek, współzałożyciel przychodni CZMZ.

W ramach integracji w Grupie pracownicy CZMZ objęci zostaną wewnętrznym programem wymiany wiedzy (w tym również z partnerami z hiszpańsko-portugalskiej sieci weterynaryjnej UnaVets) oraz szkoleń zewnętrznych, a także zyskają dodatkowe benefity, takie jak prywatna opieka medyczna. Placówka otrzyma także kompleksowe wsparcie w zakresie księgowości i administracji, możliwość korzystania z niższych cen u dostawców dzięki zakupom grupowym, obsługę IT czy doradztwo marketingowe. To sprawi, ze zespół będzie mógł skupić się na obsłudze pacjenta i dalszym rozwoju oferty medycznej, który Grupa będzie wspierać.

Procesy integracji placówki w struktury Grupy będą realizowane w tempie dostawanym do jej dynamiki. Centrum Zdrowia Małych Zwierząt zachowa swoją dotychczasową nazwę oraz logotyp. LuxVet nie będzie również ingerować w stosowane w przychodni procedury medyczne.

***

Działalność Grupy LuxVet obejmuje tworzenie własnych szpitali i przychodni oraz integrację podmiotów weterynaryjnych już istniejących na rynku – z szacunkiem dla ich dotychczasowych dokonań. Współpracując z lekarzami i właścicielami wiodących zakładów leczniczych dla zwierząt, Grupa tworzy nową jakość usług weterynaryjnych oraz podnosi standardy pracy w branży.

LuxVet24 sp. o.o. jest polską firmą, wspieraną kapitałowo przez dwa fundusze inwestycyjne: Oaktree Capital Management i Cornerstone Investment Management.

www.grupaluxvet.pl

Nasi klienci