Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Klinika Brynów w Katowicach, dołączyła do Grupy EDINA.

Kolejna klinika dołącza do Grupy EDINA

➡ Jedna z najstarszych placówek weterynaryjnych na Śląsku, czyli działająca w Katowicach Klinika Brynów dołączyła do EDINA Vetcare Group.

Klinika Weterynaryjna Brynów to placówka, która powstała w 1995 roku. Od tego czasu lecznica ulegała rozbudowie i stale poszerzając zakres świadczonych usług szybko stała się kliniką, zapewniającą kompleksową diagnostykę, leczenie ambulatoryjne i hospitalizację. Placówka prowadzi również 24 – godzinną opiekę, świadcząc dyżury również w weekendy. Jej właścicielem i twórcą jest jeden z najbardziej doświadczonych lekarzy weterynarii w Katowicach, lek. wet. Krzysztof Czogała, który w tym roku świętuje 50 – lecie działalności zawodowej.

Do decyzji o dołączeniu do Grupy EDINA skłonił go brak możliwości sukcesji i chęć powierzenia swojego biznesu w odpowiedzialne ręce.

– Na horyzoncie pojawiły się cztery firmy, które pretendowały do przejęcia mojej lecznicy. Ze względów patriotycznych wybrałem firmę polską, czyli EDINĘ. Wydawała mi się wiarygodna, a jej pracownicy nienachalni, choć konsekwentni. – tłumaczy lek. wet. Krzysztof Czogała. – Uważam, że oddałem placówkę w dobre ręce. EDINA podeszła elastycznie do moich wizji. Jestem swobodny, nic nie muszę, choć mogę i to bardzo mi odpowiada. Dalej odczuwam przyjemność pracy, mogę przekazywać moje duże doświadczenie. Chętnie i aktywnie konsultuję różne przypadki medyczne, doradzam młodszym lekarzom i wspieram Klinikę Brynów w rozwoju. 

Ideą Grupy EDINA jest stworzenie dużej społeczności weterynaryjnej, utworzenie kompleksowego modelu opieki weterynaryjnej poprzez zorganizowaną współpracę placówek weterynaryjnych w Polsce.

– Bardzo cieszymy się z zaufania takiego wybitnego specjalisty jak lek.wet. Czogała. To dla nas wielkie wyróżnienie oraz mocny zastrzyk ogromnej wiedzy i doświadczenia zespołu tej placówki. Dołożymy wszelkich starań, by Klinka Brynów odnosiła dalsze sukcesy i rozwijała się w oparciu o siłę naszej Grupy. – mówi Marek Bugała, Dyrektor Regionalny ds. Rozwoju w Grupie EDINA.

W tym momencie placówki EDINY można znaleźć już chociażby w Trójmieście, Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Łodzi, czy Krakowie.

– Lokalne lecznice działające w ramach Grupy EDINA współpracują ze sobą na partnerskich warunkach, korzystają z tych samych systemów informatycznych, dzielą się wiedzą i pacjentami. Wszystkie placówki dzięki EDINIE zyskują dostęp do światowych, nowoczesnych standardów, ogromne wsparcie inwestycyjne, administracyjne i biznesowe, przy jednoczesnym zachowaniu lokalnej specyfiki – m.in. nazwy i zespołu lekarzy. – podkreśla Aleksandra Gutkowska, pomysłodawczyni i prezes Grupy EDINA.

O EDINIE
EDINA Vetcare Group to lider na polskim rynku weterynaryjnym. Grupa powstała, aby zrzeszać lecznice weterynaryjne i docelowo stworzyć nowoczesny i kompleksowy system świadczenia usług dla zwierząt domowych w całej Polsce. EDINA wspiera rozwój lokalnych praktyk, zachowując ich ducha, wartość marki i lojalność społeczności. To unikatowy model, który zapewnia placówkom długoterminową stabilność, większe zasoby i nowe szanse rozwoju.

EDINA powstała w 2020 roku i należy do rodzinnej grupy z 30-letnim doświadczeniem w różnorodnych branżach w Polsce i zagranicą. W maju 2021 roku w EDINĘ zainwestowała rodzinna firma TDJ.

Nasi klienci