Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

Dotrzymujemy obietnic

01Diagnostyka ultrasonograficzna ewoluowała. Zamiast niedokładnych, niedostosowanych do badania zwierząt i drogich narzędzi lekarz weterynarii ma dziś do dyspozycji specjalistyczny sprzęt, dopasowany do swoich potrzeb i w korzystnej cenie. Dzięki temu może prowadzić badania praktycznie zawsze i wszędzie. W przychodni i w terenie, w dużej klinice i małym gabinecie. Ultrasonograf stał się niezbędnym narzędziem pracy, ułatwiającym diagnostykę i znacznie przyspieszającym terapię.

EDAN U50 – MOBILNOŚĆ I KLASA

Edan U50 to wysokiej klasy ultrasonograf przenośny przeznaczony do badań obrazowych w szerokim zakresie. Skonstruowano go w oparciu o analizę rzeczywistych potrzeb najbardziej wymagających użytkowników, dzięki czemu różne pakiety oprogramowania tego aparatu pozwolą na wykorzystanie go w radiologii ogólnej w klinikach i gabinetach weterynaryjnych. Może być stosowany do opieki kardiologicznej w różnych stadiach leczenia oraz w procesie diagnostyki i leczenia raka. Przemyślana konstrukcja i niewielka ilość zajmowanego miejsca sprawiają, że aparat może być łatwo przenoszony tam, gdzie jest potrzebny.

Wyjątkowa ergonomia wspiera zabiegi bezpośrednio przy pacjencie, bez konieczności transportu zwierząt do specjalistycznych klinik.

Obrazowanie doppler (color, power, ciągły CW, impulsowy PW i spektralny HPRF, w trybie duplex i triplex) oraz szereg funkcji specjalnych gwarantują projekcję najwyższej jakości, ułatwiając trafną i rzetelną diagnozę w każdych warunkach. Zaawansowane technologie zastosowane w tym nowoczesnym aparacie: wydajny procesor, eSCI (obrazowanie wielokierunkowe, w tzw. skrzyżowanych ultradźwiękach), eSRI (automatyczna redukcja artefaktów – szumów speklowych), mBeam (cyfrowe kształtowanie wiązki), eHCI (obrazowanie harmoniczne z odwróceniem fazy) gwarantują wyjątkową jakość obrazu – ostry i wyraźny obraz tkanek oraz narządów. Producent nie zapomniał również o komforcie obsługi, stosując intuicyjny panel sterowania oraz obsługiwane tylko jednym przyciskiem funkcje regulacji obrazu i wyboru programu (specjalizacji) oraz szybkiego zapisu badania.

Szerokopasmowe głowice poprawią wygodę użytkowania i optymalizują możliwości ultrasonografu U50 w zależności od budowy/ wielkości zwierzęcia czy rodzaju badania.

Aparat cechują:

• intuicyjna obsługa w języku polskim,

• szybki start, inteligentne menu,

• ergonomiczna klawiatura z podświetlanymi klawiszami,

• głowice szerokopasmowe z obrazowaniem harmonicznym,

• stosowane technologie: szybki procesor, eSCI (obrazowanie wielokierunkowe, w tzw skrzyżowanych ultradźwiękach), eSRI (automatyczna redukcja artefaktów), mBeam (cyfrowe kształtowanie wiązki), eHCI (obrazowanie harmoniczne z odwróceniem fazy)

• badania USG w pełnym zakresie,

• pomiary do badań specjalistycznych: jama brzuszna, małe narządy, układ mięśniowo- szkieletowy MSK, naczyniowe, kardiologiczne, położnicze i ginekologiczne, urologiczne, własne użytkownika,

• pamięć wewnętrzna do przechowywania bazy pacjentów z wynikami,

• informacje o pacjencie, data i czas badania, opis obrazu, rozpoznanie,

• wydruk badań na wideoprinterze lub drukarce laserowej,

06• szybki zapis badań na pendrive, komputerze PC lub serwerze DICOM,

• możliwość wykonywania biopsji.

IP POLSKA – DOTRZYMUJEMY OBIETNIC

Działamy w sektorze weterynaryjnym i medycznym od 2007 roku. Jesteśmy głównym partnerem firmy Edan Instruments Inc. i autoryzowanym przedstawicielem kilku światowych producentów. Zadaniem naszej firmy jest pomoc lekarzom w opiece nad pacjentami poprzez dostarczanie narzędzi nowoczesnych, niezawodnych, łatwych w obsłudze oraz przyjaznych środowisku. Klientami IP Polska są uczelnie wyższe, instytuty naukowo- badawcze oraz kliniki i gabinety weterynaryjne. Od momentu powstania dostarczyliśmy aparaturę diagnostyczną, w tym ponad 300 ultrasonografów, do kilkuset gabinetów. Na rynku wyróżniają nas rzetelność i uczciwość – dotrzymujemy obietnic.

 

Źródło i zdjęcia:

IP Polska

 

 

Nasi klienci