Czy jesteś profesjonalistą?

Niektóre treści i reklamy zawarte na tej stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów związanych z weterynarią

Przechodząc do witryny www.weterynarianews.pl zaznaczając – Tak, JESTEM PROFESJONALISTĄ oświadczam,że jestem świadoma/świadomy, iż niektóre z komunikatów reklamowych i treści na stronie przeznaczone są wyłącznie dla profesjonalistów, oraz jestem osobą posiadającą wykształcenie medyczne lub jestem przedsiębiorcą zainteresowanym ofertą w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Nie jestem profesionalistą

„Weterynaria” z punktami Index Copernicus!

logo_icMiło nam poinformować, że czasopismo „Weterynaria” pozytywnie przeszło proces ewaluacji ICI Journals Masters List 2014, czego wynikiem jest przyznanie wskaźnika ICV (Index Copernicus Value) w wysokości 32.5 pkt. Znormalizowana wartość wskaźnika ICV dla „Weterynarii” wynosi zaś 3,58 pkt.

Na ocenę ICV (Index Copernicus Value) składają się w tym roku dwa komponenty:

– jakość czasopisma naukowego, w ramach którego czasopismo może otrzymać maksymalnie 100 punktów,

– siła odziaływania czasopisma naukowego w ramach którego złożone algorytmy wyliczają punkty w przedziale od 0 do 400 punktów.

Wyniki tegorocznej ewaluacji ICI Journals Masters List to dla nas olbrzymie wyróżnienie i wielki sukces, na który warto było pracować przez dwa lata od powstania „Weterynarii”. Dowodzi to wysokiego poziomu magazynu, na który swoją pracą złożyło się grono wspaniałych autorów, którym z tego miejsca pragniemy serdecznie podziękować i zaprosić do dalszej współpracy.

Redakcja

Nasi klienci